چندرسانهدسته‌بندی نشدهسمنانفرهنگی و اجتماعی

روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان عنوان روابط عمومی نمونه کشوری را کسب کرد

 روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان در بین ۶ روابط عمومی برتر جهاددانشگاهی کشور قرار گرفت و حائز رتبه برتر کشوری شد.

مراسم پاسداشت فعالیت روابط عمومی جهاددانشگاهی و معرفی و تقدیر از 6 روابط عمومی برتر واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی سراسر کشور که بر مبنای ارزیابی‌های به‌عمل‌آمده در بازه یک‌ساله، بهترین عملکرد را داشته‌اند، عصر روز گذشته، ( 2 خرداد ماه 1401) با حضور دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی و معاونان این نهاد برگزار شد.
در این مراسم که در سالن دفتر مرکزی این نهاد برگزار شد روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان نیز حائز رتبه برتر کشوری شد و از مسعود محقق، مسوول روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان تقدیر و تشکر شد.
همچنین در این مراسم از مرتضی توکلی (پژوهشکده گیاهان دارویی)، عباسعلی سلطانی (دانشگاه علم و هنر یزد)، صفورا سلیمانی فخر (پژوهشگاه ابن‌سینا)، لیلا قرنفلی (معاونت آموزش و کارآفرینی )، و سید مهران مهدوی (پارک علم و فناوری البرز – مجتمع تحقیقاتی) تقدیر و تشکر شد.
سال کاری روابط عمومی منتهی به 27 اردیبهشت امسال یک ویژگی مهم در برداشت و آن عبارت بود از برگزاری نمایشگاه بزرگ دستاوردهای این نهاد در دی‌ماه 1400 که ایجاب می‌کرد در ارزیابی روابط عمومی‌ها این مورد نیز مدنظر قرار گیرد.
تولید محتوای مناسب و با کیفیت، انعکاس منظم و به‌موقع اخبار دستاوردها و فعالیت‌ها، اقدام موثر ارتباطی در جریان برگزاری نمایشگاه دی‌ماه، تولید محصولات سمعی بصری مناسب، برگزاری رویدادهای موردنیاز، حضور موثر در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی و تعامل مناسب با ستاد برای تحقق اهداف طرح‌های ارتباطی مشترک و اقدامات هماهنگ رسانه‌ای از شاخص‌های مهم در ارزیابی فعالیت‌های روابط عمومی است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا