اخبار استخدامپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

استاندار بوشهر: ۴ هزار نفر در پارس جنوبی استخدام می‌شوند

ایسنا/بوشهر استاندار بوشهر با اشاره به جذب ۴ هزار نیروی کاری جدید در پارس جنوبی گفت: هر کدام از جوانان استان که مهارت لازم را کسب کند، تضمینی استخدام می‌شود.

به گزارش بازار کار به نقل از ایسنا ، احمد محمدی زاده در نشست با نخبگان شهرستان دشتی با اشاره به اینکه نیروهای بومی شناخت بیشتری نسبت به مشکلات مردم دارند اظهار کرد: اولویت ما در شهرستان‌ها انتخاب مدیران بومی است و در شهرستان دشتی شاهد تحقق این مهم هستیم.
وی خواستار حضور جوانان با تفکرات مختلف در نشست‌های با استاندار شد و افزود: نباید فقط جوانان از یک تفکر در جلسات حاضر باشند و انتظار دارم در جلسات آینده در شهرستان‌ها، جوانان با تفکرات و دیدگاه‌های مختلف را ببینیم.
استاندار بوشهر بر لزوم همکاری با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی تاکید و خاطر نشان کرد: برای رونق کسب و کار و ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان بومی، باید سرمایه گذاران توانمند جذب شوند و شهرستان دشتی در زمینه معادن و همچنین کشاورزی، ظرفیت بی‌نظیری دارد که باید سرمایه گذاران در این بخش‌ها ورود کنند.
محمدی زاده خواستار برگزاری دوره‌های آموزشی و مهارتی برای جوانان بومی شد و گفت: پارس جنوبی اکنون بیش از ۴ هزار نیروی کاری متخصص نیاز دارد که باید با افزایش دوره‌های تخصصی، نسبت به فراهم شدن زمینه جذب جوانان اقدام شود.
وی یادآور شد: در رشته‌هایی که پارس جنوبی اعلام کرده، هر کدام از جوانان استان، آموزش دیده و مهارت پیدا کنند، اشتغال تضمینی دارند و ما این تعهد را از نفت گرفته‌ایم.
محمدی زاده خواستار گسترش جهاد تبیین شد و اضافه کرد: همه اعم از مردم و مسئولان، موظف هستند نسبت به بیان خدمات ارزشمند نظام اسلامی، تبیین کنند و در شرایطی که دشمنان بشدت علیه نظام، جنگ رسانه‌ای راه انداخته‌اند، جهاد تبیین ضروری است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا