آذربایجان غربیآذربایجان غربی- سردبیردسته‌بندی نشده

امسال ۲۲ هزار فرصت شغلی در آذربایجان غربی ایجاد می‌شود

 مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: امسال تمهیدات لازم جهت اجرا و ایجاد ۲۲ هزار فرصت شغلی در استان فراهم می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: امسال تمهیدات لازم جهت اجرا و ایجاد ۲۲ هزار فرصت شغلی در استان فراهم می‌شود.
به گزارش ایرنا عزیز سهندی  در دیدار با فرماندار اشنویه افزود: ایجاد اشتغال، زمینه سازی و فراهم اوردن بستر در دستور کار است و در این بین همکاری بانک های عامل ضروری است.
وی ادامه داد: علاوه بر مددجویان، دهک های پایین جامعه نیز برای تسهیلات و ایجاد فرصت اشتغال در نظر گرفته شده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) ادامه داد: طی ماه مبارک رمضان ۴۰۰ هزار بسته معیشتی و غذای گرم به ارزش ۴۷۰ میلیارد ریال در سطح استان توزیع شد و خیران سهم بسزایی داشتند.
وی گفت: هم اکنون هشت هزار و ۳۰۰ خانوار در استان نیازمند مسکن هستند که از این تعداد ۲هزار و ۵۰۰ خانوار روستایی و مابقی ساکن شهرها هستند و برنامه ریزی مناسب باید صورت گیرد.
وی ادامه داد: امسال برای شهرستان اشنویه ۷۶۶ سهم ایجاد اشتغال در نظر گرفته شده و امیدواریم سهمیه تخصیصی جذب و شاهد همکاری بانک ها و ادارات مرتبط باشیم.
فرماندار اشنویه نیز با بیان اینکه کمک به مددجویان و رفع مشکلات معیشتی اساسی است، افزود: اهداف شهدا و در صدر آنان شهید سلیمانی خدمت به مردم و سربلندی کشور بوده و انقلاب ایران اسلامی یک انقلاب جهانی است.
سید علی ترابی ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی با فرمان تاریخی امام تشکیل شد و تا کنون به صورت جهادی عمل کرده است.
وی گفت: جهت ارایه فرصت های اشتغال جلسات متعدد با بانک های عامل برگزار خواهد شد تا مشکلات احتمالی رفع شود و امیدواریم زمینه ساز رشد و کمک به مددجویان شود.
به گزارس ایرنا، ارایه عملکرد، دیدار چهره به چهره با مددجویان نیز بخشی از برنامه های امروز بود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا