هرمزگانهرمزگان- سردبیر

نشست مشترک مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری بندرعباس با جهاد دانشگاهی هرمزگان

نشست مشترک مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری بندرعباس با جهاد دانشگاهی جهت شناخت ظرفیت‌های موجود دو مجموعه و برنامه ریزی برای انجام فعالیتهای مشترک در حوزه صنایع دستی در محل جهاد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش بازار کار به نقل از روابط عمومی مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری بندرعباس، با حضور مسلم عاشوری سرپرست مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری بندرعباس و دکتر محمد دلپسند رئیس جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان نشست مشترک جهت شناخت ظرفیت‌های موجود دو مجموعه و برنامه ریزی برای انجام فعالیتهای مشترک در حوزه صنایع دستی در محل جهاد دانشگاهی برگزار شد.
دکتر دلپسند رئیس جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان در این نشست ضمن تشکر از فعالیت های چشمگیر مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری بندرعباس اظهار داشت: در مجموعه جهاد دانشگاهی از گذشته تا بحال در حوزه صنایع خلاق و نوآوری های اجتماعی فعالیت های مستمری صورت گرفته و در بحث مشاغل خانگی و کسب و کارهای نوپا باید شرایط به گونه ای محیا شود تا کارآفرینان بتوانند محصولات خود را به نمایش و عرضه برسانند.
وی در ادامه بیان داشت: قرار گرفتن ظرفیت های شهرداری بندرعباس و جهاد دانشگاهی می تواند باعث رشد و ترقی صنعتگران حوزه صنایع دستی و مشاغل خانگی شود.
در پایان این جلسه مسلم عاشوری سرپرست مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری بندرعباس ضمن تشکر از مجموعه جهاد دانشگاهی جهت برگزاری این نشست عنوان کرد: رویکرد ما در مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری بندرعباس حمایت از صنعتگران حوزه صنایع دستی و مشاغل خانگی است و این گونه نشست ها با حوزه دانشگاه‌ها و استفاده از ایده ها و نقطه نظرات آنها با ظرفیت های خوبی که در زمینه صنایع دستی دارند می تواند در پیشبرد اهداف این حوزه نقش بسزایی را ایفا کند.
عاشوری در پایان تصریح کرد: همایش فرصتهای اشتغال و کارآفرینی در صنایع دستی با حضور هنرمندان صنایع دستی و اساتید دانشگاه‌ را به زودی برگزار خواهیم کرد و برپایی پنجشنبه بازار خلاق صنایع دستی و مشاغل خانگی ظرفیت مناسبی است تا صنعتگران بتوانند تولیدات خود را به نمایش و عرضه برسانند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا