پارک های علم و فناوریپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشدهشرکتهای دانش بنیاننوآوری و کارآفرینی

در جلسه شورای مدیریت فعالیت‌های دانش‌بنیان دانشگاه آزاد صورت گرفت؛ تغییر نام پارک فناوری دانشگاه آزاد به «صنایع منطقه‌ای و تجاری‌سازی»

در بیست و چهارمین جلسه شورای مدیریت فعالیت‌های دانش‌بنیان نام پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد به "صنایع منطقه‌ای و تجاری‌سازی" تغییر پیدا کرد.

به گزارش بازار کار و به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی ، در این جلسه که با حضور دکتر وحید ضرغامی قائم مقام معاونت تحقیقات فناوری و نوآوری، دکتر قباد بهزادی‌پور مدیرکل سراهای نوآوری، دکتر عبداله محمدی مدیرکل شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی، دکتر محمدجواد صدری مهر رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد و دیگر اعضای شورای مدیریت فعالیت‌های دانش بنیان در سالن کنفرانس معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، به بررسی طرح توجیهی پروژه گلخانه‌ای هوشمند واحد علوم و تحقیقات و طرح توجیهی استحصال اکسید تیتانیوم از خاک المنیت واحد کرج اختصاص پیدا کرد.
به نقل از دانشگاه آزاد، در این جلسه مقرر شد طرح توجیهی پروژه گلخانه‌ای هوشمند در کمیسیون معاملات دانشگاه آزاد اسلامی مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. همچنین موافقت در خصوص طرح استحصال اکسید تیتانیوم از خاک ایملنیت نیز منوط به اصلاح و ارائه مجدد طرح کسب و کار شد.
در پایان این جلسه نیز نام پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد به “صنایع منطقه‌ای و تجاری‌سازی” تغییر پیدا کرد و مقرر شد سرپرست سرا به اداره کل سراهای نوآوری معرفی شود.

 

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا