آذربایجان شرقیپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

در گفتگو با بازارکار تشریح شد؛ جزئیات و میزان تسهیلات پرداختی تبصره 16 قانون بودجه

فرماندار هشترود در گفتگو با بازارکار گفت: دستگاه‌های اجرایی مرتبط ، یک کمیته مشترک برای هماهنگی و نظارت بر هزینه کرد درست تسهیلات تبصره ۱۶ قانون بودجه تشکیل دهند.


فرماندار هشترود در گفتگو با بازارکار گفت: دستگاه‌های اجرایی مرتبط ، یک کمیته مشترک برای هماهنگی و نظارت بر هزینه کرد درست تسهیلات تبصره ۱۶ قانون بودجه تشکیل دهند.
به گزارش خبرنگار بازارکار در هشترود، علیرضا توری در جلسه کارگروه اشتغال با اشاره به ضرورت جذب تسهیلات اختصاص یافته از محل تبصره ۱۶ گفت: اهمیت این موضوع بر کسی پوشیده نیست و مجموعه مدیران شهرستان که مرتبط با بحث هستند، باید تمام تلاش خود را برای جذب آن انجام دهند.
وی افزود: کوتاهی در این حوزه یک کوتاهی اخلاقی و شرعی است و همه باید در این خصوص احساس وظیفه جدی داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه تسهیلات تبصره ۱۶ بصورت خویش فرمایی و کارفرمایی می باشد ادامه داد: تسهیلات خویش فرمایی تاسقف ۱۵۰ میلیون تومان و تسهیلات کارفرمایی به ازای هر فرصت شغلی با بیمه تامین اجتماعی ۱۵۰ میلیون تومان تا سقف ۴ میلیارد تومان می باشد.
فرماندار هشترود تاکید کرد: کارفرمایان باید درنظر داشته باشند، هر فردی را که در اجرای طرح بکار می گیرند باید حداقل ۷ سال بیمه تامین اجتماعی نمایند.
وی اظهار داشت: جهت ثبت نام با توجه به نوع فعالیت خود به یکی از ادارات کارورفاه اجتماعی، بسیج سازندگی، بنیادبرکت، بنیادعلوی، میراث فرهنگی، پارک علم و فناوری، جهادکشاورزی مراجعه کنند و یا در سامانه Tek.mcls.gov.ir طرح ها ،میزان و هزینه کرد تسهیلات خود را ثبت کنند تا در کارگروه اشتغال بررسی و طرح های مورد تایید به بانک معرفی گردد.
وی متذکر شد: با توجه به اینکه سامانه مذکور قابل نصب بر روی اندروید نبوده لذا از طریق کافی نت ها ثبت نام نمایند.
لازم بذکر است تا کنون فقط ۳ کارآفرین از پارک علم و فناوری در این سامانه ثبت نام کرده اند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا