پیشنهاد سردبیرخوزستانخوزستان- سردبیردسته‌بندی نشده

جانشین فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان: دهکده‌های اقتصاد مقاومتی در ۷ شهر خوزستان راه اندازی می‌شود

جانشین فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان با اشاره به راه اندازی دهکده‌های اقتصاد مقاومتی در استان گفت: این دهکده در هفت شهرستان استان راه اندازی خواهد شد.

به گزارش بازارکار به نقل از خبرنگار مهر، سردار نعمت الله باقری در گفت‌وگویی رسانه‌ای با اشاره به اینکه با راه اندازی دهکده‌های اقتصادی به معیشت مردم کمک می‌شود، بیان کرد: یکی از برنامه‌های دشمنان ملت ایران حمله به معیشت و اقتصاد مردم است و از جمله اهداف راه اندازی دهکده‌های اقتصاد مقاومتی مقابله با این توطئه‌ها است.
جانشین فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان با اشاره به راه اندازی دهکده اقتصاد مقاومتی در ایذه ادامه داد: در این دهکده واحدهای تولیدی از جمله شیلات، گلخانه، کشاورزی و کشتارگاه ایجاد می‌شود.
وی بیان کرد: این دهکده‌های اقتصاد مقاومتی علاوه بر شهرستان ایذه در شهرستان‌های دشت آزادگان، اهواز، شوشتر، لالی و اندیکا توسط سپاه حضرت ولی عصر خوزستان، قرارگاه جهادی حضرت ابوالفضل العباس و همکاری شورای برنامه ریزی استان راه اندازی می‌شوند.
جانشین فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: با راه اندازی دهکده اقتصاد مقاومتی در ایذه زمینه اشتغال برای ٨٠ نفر فراهم می‌شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا