اصفهان- سردبیر

اشتغال ۲۰ هزار نفری ذوب آهن اصفهان

مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت گفت: ذوب آهن اصفهان با اشتغال نزدیک به ۲۰ هزار نفر، لازم است تولیدی پایدار و مداوم داشته باشد.

سیف‌الله امیری گفت: وزارت صمت در راستای اشتغال آفرینی، از ذوب‌آهن اصفهان حمایت لازم را می‌کند که در این رابطه مذاکرات خوب و مثبتی نیز در حال انجام است.

او ضمن بازدید از خطوط تولید ذوب‌آهن اصفهان، در نشستی با ایرج رخصتی مدیرعامل و معاونان ذوب آهن، راهکار‌های تقویت و ارتقاء سطح تعاملات را بررسی کردند.

امیری از نقش و تاثیر شرکت ذوب آهن در حفظ آرامش بازار با عرضه محصولات متنوع و باکیفیت از سوی این شرکت، قدردانی کرد و گفت: مدیران پیشین برای ذوب‌آهن گام‌های خوبی برداشتند و با توجه به رویکرد و نگاه مدیریت جدید، چشم‌انداز و افق‌های روشنی برای حل ریشه‌ای مسائل و مشکلات در ذوب‌آهن اصفهان وجود دارد.

او، سطح همکاری و تعاملات ذوب آهن با وزارت صمت را بسیار مناسب ارزیابی کرد و گفت: ذوب‌آهن با این سطح همکاری و برنامه‌هایی که برای سال ۱۴۰۱ و سال‌های آتی تدوین کرده، در چشم‌انداز ۵ ساله به اهداف مورد نظر خود خواهد رسید، ضمن این‌که با رویکرد جدید، برای تعاملات ذوب‌آهن با وزارت صمت، دورنمای امیدبخشی را می‌توان برای این شرکت متصور بود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا