لرستانلرستان- سردبیر

تلاش برای راه اندازی ۷ پروژه بزرگ اقتصادی لرستان /زمینه اشتغال ۸۰۰ نفر ایجاد می‌شود

استاندار لرستان گفت: ۸۰۰ نفر در صورت راه‌اندازی هفت پروژه اقتصادی و صنعتی این استان مشغول به‌کار می‌شوند.

استاندار لرستان گفت: ۸۰۰ نفر در صورت راه‌اندازی هفت پروژه اقتصادی و صنعتی این استان مشغول به‌کار می‌شوند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد ، فرهاد زیویار در دیدار مدیرعامل و هیئت‌مدیره بانک صنعت و معدن کشور با بیان اینکه سفر رئیس‌جمهور به لرستان فصل جدیدی در توسعه این استان ایجاد کرد اظهار داشت: در دوره‌ای که اعتبارات نقدی در لرستان کمتر از 100 میلیارد تومان بود، هزار میلیارد تومان تسهیلات به پروژه‌های عمرانی این استان در اولین فصل واریز اعتبارات نقدی اختصاص داده شده‌ است.
وی با اشاره به پروژه‌های صنعتی لرستان افزود: 800 نفر در صورت راه‌اندازی هفت پروژه صنعتی و اقتصادی این استان از سوی بانک صنعت، معدن و تجارت مشغول به‌کار می‌شوند.
استاندار لرستان عنوان کرد: کارخانه ماشین‌سازی خرم‌آباد در صورت اختصاص تسهیلات سریع‌‌ترین زمان ممکن به بهره‌برداری و اشتغال می‌رسد، این مجموعه یک پروژه بنیادی و جزو صنایع مادر است.
وی با بیان اینکه کارخانه سیمان سفید ازنا 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، بیان کرد: فاز نخست این طرح در صورت اختصاص تسهیلات در تابستان امسال افتتاح و نواقص این پروژه نیز تا پایان امسال برطرف می‌شود.
زیویار گفت: کارخانه یخچال‌سازی بوژان در صورت اختصاص تسهیلات به ظرفیت 600 نفر اشتغال می‌رسد و در واقع افتتاح این پروژه می‌تواند به توسعه صنعت لوازم‌خانگی کشور کمک کند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا