یزدیزد- سردبیر

برگزاری آزمون استخدامی برای جذب نیروی انسانی در فولاد بافق

مجتمع معدنی و صنعت آهن فولاد بافق در راستای افزایش ظرفیت تولید خود و اشتغال آفرینی، اقدام به برگزاری آزمون استخدامی برای جذب نیروی انسانی نموده است.

فخرالدین زرین کیا، معاون مالی و منابع انسانی فولاد بافق گفت: مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق در نظر دارد به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در کارخانه احیاء و نورد فولاد بافق، 175 نفر در مشاغل اپراتوری، کارمندی و تعمیرکاری با شرایط احراز مدرک دیپلم، 49 نفر در مشاغل تکنسینی با شرایط احراز مدرک کاردانی و 43 نفر در مشاغل کارشناسی با شرایط احراز مدرک لیسانس را از میان واجدین شرایط مــرد و زن، با برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی، طب کار، به صورت قرارداد موقت و طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی، جذب بازار کار و تولید کند.

وی با اشاره به اهمیت دانش فنی و سواد دانشگاهی نیروهای شاغل در این مجتمع افزود: متقاضیان واجد شرایط، از یکشنبه ۲۵ اردیبهشت تا پایان روز پنجشنبه ۵ خرداد فرصت دارند به وبسایت http://www.a-azmoon.com مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی یادآور شد متقاضیان می‌توانند برای اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی مورد نیاز و نحوه ثبت نام به پایگاه اینترنتی http://www.bmisco.com  مراجعه نمایند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا