پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشدهسیستان و بلوچستانسیستان و بلوچستان- سردبیر

با حمایت از تولیدات درون استانی؛ چرخ اشتغال در سیستان و بلوچستان سرعت می‌گیرد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: حمایت از محصولات تولیدی این استان باعث شتاب گرفتن چرخ اشتغال می شود.

به گزارش بازارکار به نقل از مهر، حامد آرامش در بازدید تعدادی از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی زاهدان که به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی انجام شد، افزود: فعال شدن هرچه بیشتر واحدهای تولیدی، رونق بازار، ایجاد انگیزه در تولیدکنندگان و صاحبان کسب و کار در ارائه کالا و خدمات بهتر و ایجاد شغل برای افراد جویای کار، حاصل توجه به محصولات تولیدی سیستان و بلوچستان است که باید همه شهروندان در همه جای استان و دستگاه‌های اجرایی دولتی و پیمانکاران بخش خصوصی به این موضوع مهم توجه ویژه ای داشته باشند.
وی با تاکید بر اینکه ثمره حمایت از تولیدات درون این استان، گشایش اشتغال برای فرزندان این دیار و رونق اقتصادی است، ادامه داد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان به عنوان دبیر کارگروه تخصصی اشتغال با تأکیدات استاندار، در مکاتبه‌ای با اداره‌های دولتی، از آنها خواسته است تا در طرح‌های در دست اجرای خود از محصولات واحدهای تولیدی استان استفاده کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اضافه کرد: در ماه‌های سپری شده از سال ۱۴۰۱، با تلاش و هم افزایی مسئولان استانی و به استناد سامانه رصد ملی اشتغال، برای ۳۵ هزار نفر در بخش‌های مختلف شغل ایجاد شده است.
آرامش بیان کرد: در کنار ایجاد شغل جدید، صیانت از اشتغال موجود در سیستان و بلوچستان مورد تاکید و توجه جدی قرار دارد و به عنوان یک راهبرد و اولویت مهم دنبال می‌شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا