تهران کاریابی

استخدام حسابرس در چندین مجموعه

فرصت های شغلی در موسسات حسابرسی

دوره های حسابداری و حسابرسی را در مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی بگذرانید

موسسه حسابرسی داوران حساب

موسسه حسابرسی داوران حساب جهت تکمیل کادر حرفه ای خود نیاز به تعدادی حسابرس و حسابرس ارشد دارد. متقاضیان می توانند رزومه خود را از طریق ایمیل: Davaranehesab@yahoo.com ارسال نمایند.

موسسه حسابرسی آگاه گر تراز

موسسه حسابرسی آگاه گر تراز جهت تکمیل کادر حسابرسی خود از یک نفر سرپرست ارشد حسابرسی مقیم در شهرستان اراک، دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان می توانند رزومه ی خود را به آدرس ایمیل Agahgahtaraz@yahoo.com ارسال نمایند.

موسسه حسابرسی پایش گستر حساب

موسسه حسابرسی پایش گستر حساب از علاقه مندان به همکاری در سطوح سرپرست، حسابرس ارشد و حسابرس دعوت به همکاری می نماید. علاقه مندان می توانند در صورت تمایل رزومه خود را از طریق پست الکترونیکی به آدرس pgh_auditfirm@yahoo.com ویا شماره فکس 44047590

موسسه حسابرسی توسعه مدیریت دانا

موسسه حسابرسی توسعه مدیریت دانا در رده های حسابرس، حسابرس ارشد و سرپرست دعوت به همکاری می نماید. دارا بودن گواهی نامه قبولی در آزمون رتبه بندی از جامعه حسابداران رسمی، برای متقاضیان رده حسابرس ارشد و سرپرست الزامی است.

متقاضیان می توانند رزومه ی خود را به نشانی پست الکترونیکی danacpa5@gmail.com و یا نمابر 88536469 ارسال نمایند.

 

موسسه حسابرسی تراز مشهود محتسب

موسسه حسابرسی تراز مشهود محتسب جهت تکمیل کادر حرفه ای خود در رده های حسابرس، حسابرس ارشد، سرپرست حسابرسی در بخش حسابرسی مالی و حسابرسی بیمه ای دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان می توانند رزومه خود را به آدرس: T.M.Mohtaseb@gmail.com ارسال نمایند.

موسسه حسابرسی حافظ گام

موسسه حسابرسی حافظ گام با توجه به نیاز این موسسه، از حسابرسان در سطوح کارآموز، کمک حسابرس، حسابرس، حسابرس ارشد، سرپرست، سرپرست ارشد و مدیر فنی (ترجیحا دارای مدرک رده بندی حرفه ای از جامعه حسابداران رسمی ایران) به صورت تمام وقت دعوت به همکاری می نماید.
از علاقمندان درخواست می شود رزومه خود را از طریق پست الکترونیکی  hafezgam06@yahoo.com ارسال فرمایند.

 

 

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

پیشنهاد سردبیر
بستن
دکمه بازگشت به بالا