پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشدهیزدیزد- سردبیر

آغاز به کار اولین نمایشگاه کار در استان یزد

نمایشگاه کار با هدف اطلاع رسانی و ارائه فرصت‌های شغلی شرکت‌های صنعتی و‌ای تی استان در دانشگاه یزد برپا شده است.

به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد، این نمایشگاه شب گذشته با حضور استاندار یزد و جمعی از مسئولان افتتاح شد و تا سه روز برای بازدید علاقه‌مندان در دانشگاه یزد دایر خواهد بود.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان در این باره گفت: ۷۰ شرکت صنعتی و‌ای تی استان، ۳۵۰ فرصت شغلی خود را برای دانش جویان عرضه می‌کنند تا علاقه‌مندان و فارغ التحصیلان دانشگاهی جویای کار از این فرصت‌ها برای استخدام و آینده شغلی خود استفاده کنند.
دهقانی اشکذری افزود: علاوه بر ارائه فرصت‌های شغلی، غرفه‌های مشاوره و آموزش کاریابی و فرصت‌های استخدام در واحد‌های صنعتی نیز در این نمایشگاه ایجاد شده تا آموزش‌های لازم را به دانشجویان ارائه دهند.
استاندار یزد هم اظهار داشت: یکی از اقدامات بسیار نوآورانه و خلاقانه انجام شده در راستای تحقق شعار سال و با محوریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد، برگزاری نمایشگاه کار است.
مهران فاطمی با اشاره به ارائه بیش از هزار و ۲۰۰ فرصت شغلی در این دوره از نمایشگاه کار استان یزد، ادامه داد: هدف از برگزاری نمایشگاه کار، برقراری پیوند بین فارغ التحصیلان جویای کار دانشگاه‌ها و واحد‌های تولیدی و اقتصادی نیازمند نیروی کار است.
وی با بیان اینکه شرکت‌های تولیدی، نیاز‌های شغلی مجموعه خود را در این نمایشگاه ارائه کرده اند، گفت: افراد جویای کار متناسب با تخصص و مهارت خود با شرکت‌های دارای غرفه در نمایشگاه می‌توانند گفتگو و در فرآیند گزینش و استخدام مجموعه قرار گیرند.
استاندار برگزاری نمایشگاه کار در استان را اقدامی بسیار ارزشمند خواند و تصریح کرد: امید است دوره‌های بعدی نمایشگاه، بسیار پر رنگ تر، پر رونق، کاراتر و موثرتر برگزار شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا