اجتماعیاستان هاالبرز- سردبیرپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

اقدامات انجمن حمایت از زندانیان کرج برای کمک به خانواده زندانیان

طی ۱۱ ماه گذشته سال جاری به همت انجمن حمایت از زندانیان کرج بیش از هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کمک نقدی و حدود ۲۴ میلیارد ریال کمک غیر نقدی در قالب سبد کالا به خانواده زندانیان کرج اهدا شده است.

مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان کرج گفت: طی ۱۱ ماه گذشته سال جاری به همت انجمن حمایت از زندانیان کرج بیش از هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کمک نقدی و حدود ۲۴ میلیارد ریال کمک غیر نقدی در قالب سبد کالا به خانواده زندانیان کرج اهدا شده است.

به گزارش بازارکار از ایسنا، رضوان الله مرندی اظهار با اشاره به اهم کمک‌های این انجمن به خانواده زندانیان گفت: پس از تاسیس مرکز معاینه فنی حامی توسط این انجمن و ایجاد یک درآمد پایدار، توانستیم خدمات این انجمن را ارتقا ببخشیم و از طرفی با ایجاد اشتغال برای زندانیان در مرکز معاینه فنی آنان را از آسیب‌های اجتماع دور نگاه داریم.

مرندی افزود: کمک به پرداخت اجاره بها، تحصیل، بهداشت و درمان، خرید لوازم خانگی، جهیزیه، قبض برق، اشتغال، آزادی زندانیان و… بخشی از خدمات این انجمن است که تا پایان بهمن ماه بیش از ۵۵ میلیارد ریال صرف این موارد شده است.

مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان کرج با اشاره به آزادی زندانیان کم بضاعت اذعان کرد: انجمن حمایت  با پرداخت ۴۴۹ میلیون ریال به آزادی شش زندانی کمک کرده است تا بنیان خانواده‌های آنان حفظ شود.

وی گفت: علاوه براین، در آستانه سال نو مبلغ یک میلیون تومان به عنوان عیدی به حساب خانواده‌ها واریز شده است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا