البرزپارک های علم و فناوریپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

رییس پارک علم و فناوری البرز در بازدید از شرکت ایران دلکو: شرکت‌ها و کارخانه‌های فناور می‌توانند نقش سازنده‌ای در توسعه کشور داشته باشند

رئیس پارک علم و فناوری البرز در بازدید از شرکت ایران دلکو گفت: شرکت‌ها و کارخانه‌های فناور می‌توانند نقش سازنده‌ای در توسعه کشور داشته باشند.

رئیس پارک علم و فناوری البرز در بازدید از شرکت ایران دلکو گفت: شرکت‌ها و کارخانه‌های فناور می‌توانند نقش سازنده‌ای در توسعه کشور داشته باشند.
شرکت‌ها و کارخانه‌های فناور می‌توانند نقش سازنده‌ای در توسعه کشور داشته باشند

به گزارش بازارکار به نقل از پارک علم و فناوری البرز، مهدی عباسی، رییس پارک، در بازدید از بخش‌های مختلف این شرکت که تولید کننده مبدل‌های کاتالیستی در کشور است، گفت: پارک علم و فناوری البرز ماموریت دارد تعامل بین بخش خصوصی از یک سو و بخش دانش را از سوی دیگر توسعه دهد. در این زمینه بازدید از شرکت‌ها و کارخانجاتی که می‌توانند نقش سازنده‌ای در توسعه کشور به ویژه در حوزه دانش‌بنیان داشته باشند یکی از اولویت‌هاست.

وی ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف تولید، آزمایشگاه‌های تخصصی و نیز بخش‌های تحقیق و توسعه این شرکت، مزیت‌های استقرار در پارک‌های علم و فناوری را برای مدیران شرکت تشریح کرد که در همین راستا با پیشنهاد مدیران شرکت ایران دلکو برای استقرار خط تولید و واحد تحقیق و توسعه در پارک مواجه شد که قرار شد برای استقرار واحد تحقیق و توسعه جلسات مدیران دو طرف ادامه پیدا کند.

رییس پارک علم و فناوری البرز با اشاره به مزیت‌های استان البرز، مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز، یادآور شد: با استقرار واحدهای تحقیق و توسعه و خط تولید فناورانه در این مجتمع امکان استفاده از حمایت‌های صندوق پژوهش و فناوری استان و نیز پارک از توسعه فناوری و طرح‌های نوآورانه و فناورانه وجود دارد.

محمد مولوی‌زاده مدیر عامل شرکت دانش‌بنیان ایران دلکو نیز در این بازدید با استقبال از ایده‌ها و طرح‌های رییس و مدیران پارک علم و فناوری البرز، گفت: در راستای استقرار در یک مجموعه نوآور و فناور، تلاش می‌کنیم زمینه عضویت خود را در پارک علم و فناوری البرز فراهم و دفتر تحقیق و توسعه را در مجتمع تحقیقاتی جهاد دانشگاهی و پارک دایر کنیم.

مدیرعامل شرکت ایران دلکو با تصریح اینکه بحث محیط زیست برای این شرکت دانش‌بنیان مهم است، گفت: این شرکت در سال 84 و در راستای انتقال دانش فنی روز تولید کاتالیست‌ها از شرکت های آلمانی، سعی در تولید کاتالیزورهای یورو4 داشت که به دلایلی این شرکت‌ها از ارایه دانش فنی روز خودداری کردند.

وی با تاکید بر شناسایی و رعایت الزامات قانونی در زمینه‌های ایمنی، زیست محیطی، انرژی و سایر الزامات مرتبط تصریح کرد: شرکت ایران دلکو تولید کننده مجموعه‌ها و قطعات خودرو خط مشی خود را بر پایه ارتقاء سطح رضایتمندی ذی‌نفعان تعیین کرده و بدین‌وسیله تعهد خود را مبنی بر استقـرار و پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت بر اساس الزامات استانداردهای IATF 16949:2016 ،ISO50001:2011 ،ISO 14001:2015، OHSAS 18001:2007 و الزامات مشتریان شامل ISSR شرکت ایران خودرو، SSQR شرکت سایپا و الزامات قانونی فعالیت می‌کند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا