آموزش و پرورشاجتماعیپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

فراخوان ثبت کد بورسی ویژه فرهنگیان بازنشسته جهت سهامدار شدن

موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در نخستین گام جهت اجرای طرح ارزش مالکانه قصد دارد در اردیبهشت ماه سال جاری با تخصیص سهام بورسی به اعضای بازنشسته که باز نشستگی عضو موسسه بودند گام نخست را در راستای سهام دار کردن فرهنگیان معزز بردارد.

به گزارش بازارکار، با عنایت به اهتمام جدی مدیران موسسه مبنی برتسریع درتخصیص حق مالکانه اعضاء «در قالب سهام بورسی» که لازمه آن ثبت کد بورسی اعضاء محترم در پنل کاربری سامانه صورت وضعیت اعضا می‌باشد، شایسته است اعضای محترم شاغل و بازنشسته موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در اسرع وقت نسبت به دریافت کد بورسی طبق فایل راهنما و ثبت کد بورسی دریافتی در پنل مشخصات کاربری به آدرس https://mb.szf.ir/ اقدام فرمایند.

اعضای محترم موسسه برای آمادگی دریافت ارزش مالکانه در قالب سهام در بورس ضروری است اطلاعات بورسی خود را در سامانه صورت وضعیت خود در سایت موسسه وارد نمایند.

به آن دسته از اعضای موسسه که کد بورسی ندارند توصیه می‌شود در اسرع وقت کد بورسی خود را از یکی از کارگزاری‌های معتبر دریافت و پس از احراز هویت در سامانه سجام، کد بورسی دریافتی را در سامانه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان ثبت کنند.

اعضای محترم صندوق ذخیره فرهنگیان شاغل و بازنشسته شده‌اند، می‌توانند از طریق وب‌سایت موسسه به آدرس https://www.szf.ir قسمت مشاهده صورت وضعیت یا به طور مستقیم از آدرس https://mb.szf.ir وارد سامانه صورت وضعیت اعضا شده و در بخش مشخصات پرسنلی، کد بورسی و شماره همراه خود را وارد کنند.

خاطر نشان می‌گردد در راستای تحقق یکی از خواسته‌های به حق فرهنگیان عضو موسسه در خصوص تخصیص ارزش مالکانه و با توجه به فراهم‌سازی بستر و زیرساخت‌های بورسی شدن هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه موسسه و نهایی شدن مدل بورسی شدن شرکت‌ها در گام نخست در شش ماه اول سال 1402 چند شرکت موسسه بورسی می‌شوند و در نخستین گام در اردیبهشت ماه سهام اولین شرکت بورسی به فرهنگیان محترم عضو موسسه عرضه می‌شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا