اخبار استخدامبانک و بیمهدسته‌بندی نشدهفارس

مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک شهر:حضور ۱۰ هزار نفر در آزمون استخدامی بانک شهر

 مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک شهر اعلام کرد که امروز در کشور بالغ بر ۱۰ هزار متقاضی در آزمون استخدامی این بانک شرکت کردند.

سید نجیب حسینی جمعه ۶ خرداد در حاشیه برگزاری آزمون استخدامی بانک شهر که توسط جهاددانشگاهی فارس در شیراز برگزار می‌شد، به خبرنگاران گفت: این اولین آزمون استخدامی بانک شهر طی حداقل 5 سال اخیر است.
حسینی خاطرنشان کرد: برگزاری آزمون استخدامی، با هدف ایجاد یک بانک اطلاعاتی مناسب در راستای تامین نیروی انسانی متخصص در حوزه‌های مختلف و مرتبط با بانکداری در دستور کار قرار گرفت و با همکاری جهاددانشگاهی عملیاتی شده است.
مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک شهر با یادآوری اینکه از سه ماه قبل، مقدمات برگزاری این آزمون در تعامل با سازمان سنجش و جهاددانشگاهی در کشور، پایه ریزی و آماده شد، گفت: با توجه به تجربه و توان جهاددانشگاهی، این آژمون در کشور، به شکل مطلوبی برگزار شد.
حسینی با یادآوری اینکه این آژمون همزمان در ۵ شهر شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز و تهران برگزار شد، ضمن قدردانی از جهاددانشگاهی استان فارس، با اشاره به بازدیدش از حوزه‌های برگزاری آزمون استخدامی بانک شهر در شیراز، گفت: به حمدالله با درایت جهاددانشگاهی، این آزمون در شرایطی کامل مناسب برگزار شد.
وی اضافه کرد: از بین حدود ۱۰ هزار متقاضی شرکت کننده در این آزمون، حدود ۵۰ درصد متقاضیان مربوط به تهران و مابقی مربوط به چهارشهر کشور، بوده است.
حسینی با بیان اینکه، تعداد سه برابر ظرفیت مد نظر برای جذب نیرو، اعلام نتیجه خواهد شد، گفت: اطلاعات این آزمون در یک بانک نگهداری و از آنها برای تامین نیروهای تخصصی، در رشته‌های حقوق، بانکداری، آی تی و … استفاده خواهد شد.
او با اشاره به اینکه مصاحبه علمی و تخصصی، برای قبول شدگان این آزمون و قبل از جذب، برگزار خواهد شد، گفت: جهاددانشگاهی، یکی از نهادهای تخصصی و قابل اعتماد نظام و مردم است که همواره در عرصه‌های مختلف، فعالیتهای علمی، تخصصی را برعهده داشته و به خوبی انجام داده است.
تلاش بانک شهر برای عمل به مسئولیت اجتماعی
مدیر سرپرستی بانک شهر منطقه فارس نیز گفت: بانک شهر، نگاه و رویکرد توسعه‌ای داشته و این ظرفیت مدام در حال افزایش و توسعه است.
محمدتقی ناظمی با قدردانی از جهاددانشگاهی فارس، خاطرنشان کرد که آزمون استخدامی این بانک در شیراز، در محیطی آرام و مناسب برگزار شد.
ناظمی خاطرنشان کرد: یکی از وظایف اجتماعی بانک شهر، ایفای نقش در حوزه اشتغال آنهم در سالیست که به نام اشتغالزایی نامیده شده است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا