ایلامایلام- سردبیرپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

برگزاری اولین نمایشگاه کسب و کار در ایلام

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت اداره کل صمت ایلام گفت: اولین نمایشگاه خدمات کسب و کار در دهه اول خرداد‌ ماه سال جاری و در ایلام، به مدت ۳ روز برگزار می‌ شود.

به گزارش خبرگزاری فارس در ایلام، علی غیاثی معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت اداره کل صمت استان، در جلسه هماهنگی جهت برگزاری اولین نمایشگاه خدمات کسب و کار در استان گفت: هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه، نمایش توانمندی‌های افراد و شرکت‌های مرتبط استان و کشورمان در این حوزه است، تا بازدیدکنندگان و جامعه هدف، بیش از پیش با توان بالای افراد در حوزه خدمات کسب و کار آشنا شوند.
وی درباره زمان برگزاری این رویداد افزود: نمایشگاه خدمات کسب و کار در دهه اول خرداد‌ماه سال جاری و در ایلام، به مدت ۳ روز برگزار می‌شود.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت اداره‌کل صمت استان ایلام ادامه داد: با همکاری دستگاه‌های اجرایی مرتبط، مانند تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فنی و حرفه‌ای، جهاد دانشگاهی، میراث فرهنگی و گردشگری، شرکت شهرک‌های صنعتی و… و تشکل‌های غیر دولتی همچون اتاق اصناف و شرکت‌های دانش بنیان، این نمایشگاه بصورت فنی و کاربردی برگزار خواهد شد.
بیگی در پایان تصریح کرد: این نمایشگاه محل فروش هیچ کالا و خدماتی نیست و صرفا به معرفی ایده‌ها و خدمات، در حوزه کسب و کار، بخصوص در بخش صنعت، معدن و تجارت می‌پردازد.
غیاثی در پایان یادآور شد: در حاشیه نمایشگاه فوق، برگزاری کارگاه‌های تخصصی، آشنایی با سامانه جامع تجارت، معرفی ظرفیت‌های صادراتی و نشست‌های تخصصی مسئولان و اساتید دانشگاه، با کارآفرینان و فعالان اقتصادی در دستور کار است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا