اجتماعیپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

در نشست مشترک با رئیس و اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی؛ برنامه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال‌جاری تشریح شد

برنامه‌های تحولی و عملیاتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال‌جاری تشریح شد

نشست مشترک رئیس و اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونین و رؤسای سازمان‌های تابعه این وزارتخانه بعداز‌ظهر امروز ۲۷ فروردین‌ماه برگزار شد.
برنامه‌های تحولی و عملیاتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال‌جاری تشریح شد
به گزارش بازرارکار از مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در این نشست برنامه‌های تحولی و عملیاتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال ۱۴۰۲ برای تحقق شعار امسال تشریح شد.

 
مهار تورّم و عدم‌ رکود در اقتصاد
«سیدصولت مرتضوی» در این نشست با اشاره به اقدامات انجام‌شده در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهار تورّم و رشد تولید را از جمله برنامه‌های در دستور کار این وزارتخانه عنوان کرد.
وی گفت: حل بخشی از مشکلات موجود در حوزه‌های گوناگون این وزارتخانه نیازمند همکاری‌های ویژه مجلس شورای اسلامی به خصوص کمیسیون تخصصی اجتماعی است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی یادآورشد:‌ تعدادی از طرح‌ها در سال‌های گذشته کلنگ‌زنی شده اما بر زمین مانده‌اند‌.
مرتضوی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم طرح‌های نیمه‌تمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ویژه در بخش‌های بیمارستانی، درمانگاهی و آموزشی در سراسر کشور با همکاری استان‌ها در سال‌جاری تکمیل شوند.
مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا