استان هاپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشدهسیستان و بلوچستان

۹۵ واحد تولیدی سیستان و بلوچستان احیا شد

مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ۹۵ واحد تولیدی راکد این استان سال گذشته احیا و به چرخه تولید و فعالیت بازگشتند.

به گزارش بازار کار به نقل از ایرنا ، بتول دانش شهرکی روز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهارداشت: سال گذشته بر اساس سیاست‌ها و برنامه‌های تدوین شده و استفاده از ظرفیت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این واحدهای تولیدی راکد با سرمایه گذاری بیش‌از یک‌هزار و ۳۴۱ میلیارد تومان احیا و به چرخه تولید و فعالیت بازگشتند.
وی بیان کرد: این طرح‌ها در بخش‌های مختلف از جمله صنعت، معدن، کشاورزی، شیلات و گردشگری بوده و موجبات ایجاد اشتغال سه هزار و ۴۰۸ نفر را فراهم کرده است.
مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری سیستان و بلوچستان افزود: احیا واحدهای تولیدی و اقتصادی راکد از جمله اولویت‌های دفتر سرمایه گذاری و اشتغال استانداری در سال ۱۴۰۱ بوده که با همکاری و هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی مرتبط و استفاده از ظرفیت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به این مهم دست یافته‌ایم.
وی گفت: در این راستا سال گذشته ۲۱ جلسه استانی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در راستای رفع مشکلات و معضلات واحدهای تولیدی،کشاورزی و خدماتی استان برگزار شده است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا