اصفهاناصفهان- سردبیر

توجه به همه جوانب ورزش منجر به کارآفرینی می شود

استاد دانشگاه اصفهان و عضو انجمن آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی ایران گفت: توجه به همه جوانب ورزش می‌تواند آن را به کارآفرینی ورزشی و حتی پول‌آفرین تبدیل کند که نمایشگاه‌ها در این امر کمک کننده هستند.

به گزارش بازارکار و نقل از ایلنا از اصفهان، غلامعلی قاسمی با اشاره به اینکه نمایشگاه تخصصی ورزش می‌تواند در راستای کارآفرینی ورزشی قرار گیرد، اظهار داشت: در سالهای گذشته دانشگاه اصفهان در نمایشگاه ورزش غرفه داشته و طبق تجربه می‌توان برگزاری نمایشگاه‌ را در راستای کارآفرینی دید که مجموعه‌ای از خدمات را ارائه کند.

وی ادامه داد: مردم اگر با جنبه‌های مختلف سلامتی‌بخش ورزش آشنا شوند، برای جلوگیری از هزینه درمان و پیشگیری، قطعا از ورزش بهره‌مند خواهند شد.

استاد دانشگاه و عضو انجمن آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی ایران با اشاره به بُعد اقتصادی نمایشگاه ورزش، گفت: در ایران و خارج از کشور خدمات ورزشی تفاوتی ندارند، اما در برخی از کشورها توجه به ورزش از راس تا ذیل انجام می‌گیرد و ورزش به عاملی کارآفرین و پول آفرین تبدیل می‌شود؛ ولی در کشور ما متاسفانه از ورزش برای درآمدزایی استفاده نمی‌شود.

وی افزود: مردم هم باید به این باور برسند که ورزش در هرجای دنیا هزینه دارد و باید برای سلامتی خود هزینه بدهند و از شرایط قدیمی که همه چیز به صورت بودجه دیده شود، گذر کرده‌ایم و خود باید برای ورزش سرمایه‌گذاری کنند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا