پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

پایان کار بازارچه کارآفرینی دانشجویان دانشگاه‌های شهرستان سمنان در دانشگاه سمنان

بازارچه کارآفرینی دانشجویان دانشگاه‌های شهرستان سمنان که به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار شد به کار خود پایان داد .

بازارچه کارآفرینی دانشجویان دانشگاه‌های شهرستان سمنان که به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار شد به کار خود پایان داد .

به گزارش بازارکار به نقل از دانشگاه سمنان، در پایان سه روز برگزاری این بازارچه غرفه خلاقیت میسینگ پیس متعلق به علی بربط، غرفه گالری چوب متعلق به امیر عباس رضایی و غرفه خلاقیت با وسایل دور ریز متعلق به معصومه حاجی علیان عنوان غرفه های برتر را از آن خود کردند.

همچنین غرفه نمدبافی متعلق به فاطمه عمو زاده هم بر اساس رای مردم به عنوان غرفه مردمی انتخاب شد.

رئیس دانشگاه سمنان نیز در این آئین با اشاره به کسب دو مقام کشوری در جشنواره حرکت گفت: کسب این مقام‌ها نشان می‌دهد دانشگاه سمنان در زمینه کار آفرینی و مهارت افزایی به خوبی فعالیت می‌کند.

دکتر نصیری افزود: برای سال‌های آتی تلاش می‌کنیم یک بازارچه دائمی در دانشگاه سمنان راه‌اندازی کنیم تا کمکی به دانشجویان کار آفرین باشد.

وی گفت: با برنامه‌ریزی بهتر می توان بازارچه‌های بزرگتری را برای سال‌های پیش رو برگزار کرد و با دانشگاه‌های بزرگ در این زمینه رقابت کرد.

دکتر مدرسی رئیس مرکز کار آفرینی و نوآوری دانشگاه سمنان در این آئین گفت: در راستای توسعه فرهنگ کار افرینی و مهارت‌افزایی برنامه‌های مختلفی را در دانشگاه سمنان برگزار می کنیم که یکی از آنها برپایی بازارچه کارآفرینی است که به عنوان پنجمین دوره برگزار شد.

دکتر مدرسی افزود: ایده‌هایی که به دست ما رسید بیشتر از دانشگاه سمنان و دانشگاه فنی و حرفه‌ای بود و این کار تلاش بیش از ۴۰ نفر از دست اندرکاران و عوامل برگزاری شامل تیم‌های دانشجویی و اداری بود.

گفتنی است دکتر کلانتری معاون فرهنگی اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر علی خیرالدین معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دیگر مسئولان استانی نیز در آخرین روز برپایی این بازارچه از فعالیت‌های کار آفرینی دانشجویان نیز بازدید کردند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا