هرمزگانهرمزگان- سردبیر

کسب دستاوردهای بین المللی با تعامل اتاق بازرگانی ونماینده وزارت خارجه در هرمزگان

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان گفت: کسب دستاوردهای بین المللی با تعامل اتاق بازرگانی ونماینده وزارت خارجه در هرمزگان

به گزارش بازارکار به نقل از رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان گفت: تلاش ها و هماهنگی های کم سابقه اتاق بازرگانی هرمزگان و نمایندگی وزارت امور خارجه در بندرعباس دستاوردهای بسیار خوبی در حوزه بین الملل برای اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی استان رقم زد.
به گزارش تجارت جنوب آنلاین،محمدرضا صفا در دیدار با دستیار ویژه وزارت امور خارجه و هیات همراه، اظهار داشت: بدون شک دسترسی به بازارهای هدف و معرفی محصولات و ظرفیت های استان مهمترین هدف ما در حوزه بین الملل است که همکاری همه جانبه مسوولان را می طلبد.

صفا ضمن قدردانی از تلاش های شعبان مسوول نمایندگی وزارت امور خارجه در استان اظهار داشت: تعامل و همکاری نمایندگی وزارت امور خارجه در استان با اتاق بازرگانی هرمزگان بی نظیر بوده است و امید است این روند همچنان ادامه یابد.

رییس اتاق بازرگانی هرمزگان تصریح کرد: دنیا با ظرفیت های تجاری استان هرمزگان آشناست و امید می رود با حذف قوانین دست و پاگیر و فرصت سوز بتوانیم جایگاه محصولات استان را در بازارهای هدف تقویت نماییم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا