هرمزگانهرمزگان- سردبیر

برگزاری نمایشگاه بین المملی صنعت شیلات – Nor-Fishing۲۰۲۲ در شهر ترونهایم کشور نروژ

صنعت شیلات در طول پنجاه سال گذشته بسیار توسعه یافته است و فناوری، فرآیندها و خدمات مرتبط با ماهیگیری، تولید و پردازش، حمل و نقل و بازاریابی آن ، دستخوش پیشرفت باورنکردنی شده است.

به گزارش بازارکار به نقل از برگزاری نمایشگاه بین المملی صنعت شیلات – Nor-Fishing۲۰۲۲ در شهر ترونهایم کشور نروژ

صنعت شیلات در طول پنجاه سال گذشته بسیار توسعه یافته است و فناوری، فرآیندها و خدمات مرتبط با ماهیگیری، تولید و پردازش، حمل و نقل و بازاریابی آن ، دستخوش پیشرفت باورنکردنی شده است. نمایشگاه بین المللی Nor-Fishing نروژ که از سال 1960 در در این کشور برگزار می‌شود مکانی است برای آشنایی با آخرین دستآوردها و نوآوری‌های صنعتی، نمایش ماشین آلات و تجهیزات مربوطه و برگزاری سمینارهای تخصصی و کارگاه‌های آموزشی و همچنین محلی برای برقراری ملاقات ها و مذاکرات تجاری با برترین مدیران صنعت شیلات بوده و امروزه یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های فناوری شیلات در جهان به حساب می آید و در سال های اخیر این نمایشگاه توانسته است بازدید کنندگان بسیاری از کشورهای جهان را به خود جلب کند و علاوه بر این همه کشورهای فعال در صنعت شیلات و ماهیگیری به عنوان غرفه دار و یا با اعزام هیات های رسمی در این رویداد مشارکت فعال می نمایند، در آخرین رویداد بیش از 500 تامین کننده و مجموعه‌های فناوری مطرح جهانی حضور داشته اند.

نظربه اینکه شیلات مدرن امروزه یک دانش، تجارت و صنعت با فناوری بسیار پیشرفته در همه بخش‌های الکترونیک، طراحی و ساخت کشتی و شناور، حمل و نقل داخلی و خارجی و تولید و توسعه محصولات با ارزش افزوده محسوب می‌شود، Nor-Fishing تلاش دارد تا آخرین پیشرفت‌ها و نوآوری‌های فناوری در این رویداد به خوبی ارائه شوند. علاوه بر این بندر ترونهایم دارای یک اسکله جذاب با امکانات بندری در نزدیکی سالن‌های این نمایشگاه می‌باشد که امکان بازدید از تجهیزات و انواع شناورهای مرتبط با این صنعت را فراهم می آورد. با توجه به شرایط پساکرونایی و لزوم تسهیل بازدید از این نمایشگاه، مدیریت Nor-Fishing 2022 قصد دارد امسال این رویداد را به صورت ترکیبی، حضوری وفیزیکی در بندر ترونهایم و دیجیتالی و آنلاین در فضای مجازی برگزار نماید.

با عنایت به اینکه فرصت رویداد Nor-Fishing2022 محلی شناخته شده برای ملاقات با مدیران مطرح صنایع ، تصمیم گیرندگان و همچنین کارشناسان و متخصصان صنعت شیلات نروژ و سایر کشورهای مطرح و مهم صنعت ماهیگیری و شیلات است، فرصتی برای آشنایی و ملاقات فعالان ایرانی صنایع شیلاتی با تامین کنندگان و خریداران محصولات شیلاتی و آغاز مذاکرات همکاری با بسیاری از کشورهای خارجی خواهد بود.

این رویداد امسال از 1 تا 4 شهریور ماه برابر با 23 لغایت 26 ماه میلادی آگوست در شهر ترونهایم در شمال نروژ برگزار می‌گردد.

سازمان‌ها و شرکت های علاقمند جهت آگاهی از شرایط و قیمت رزرو غرفه می‌توانند اطلاعات تکمیلی را در وبگاه (https://nor-fishing.no/en/exhibitors/book-a-stand/) مطالعه نمایند.
بخش اقتصادی سفارت جمهوری اسلامی ایران در نروژ نیز از طریق ایمیل ذیل آماده مساعدت و ارائه مشورت به شرکتهای علاقمند می‌باشد. (osl.economic-sec@mfa.gov.ir)

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا