آموزش عالیاخبار استخدامپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

دانشگاه آزاد اسلامی نهاد بسترساز تحقق شعار تولید دانش بنیان در رویداد عصر امید

جشن چهل‌سالگی دانشگاه آزاد اسلامی به بستری برای ارتباط صاحبان ایده و سرمایه در دانشگاه تبدیل شده است

دکتر طهرانچی گفت: جشن چهل‌سالگی دانشگاه آزاد اسلامی به بستری برای ارتباط صاحبان ایده و سرمایه در دانشگاه تبدیل شده است.

به گزارش بازارکار، رئیس دانشگاه ازاد اسلامی گفت: جشن چهل‌سالگی دانشگاه آزاد اسلامی به بستری برای ارتباط صاحبان ایده و سرمایه در دانشگاه تبدیل شده و زمینه حضور ۱۰۰۰ ایده، ۱۰۰۰ زیرساخت و ۱۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه در این رویداد مهیا شده است.

عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به انتخاب شعار سال توسط مقام معظم رهبری با عنوان «تولید؛ دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» خاطرنشان کرد: در معرفی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نهاد بسترساز تحقق این شعار در رویداد عصر امید مصمم تر از گذشته هستیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برگزاری رویداد عصر امید، گفت: ۸۰۰۰ ایده از سراسر کشور جمع آوری و داوری شد که این تعداد به ۱۰۰۰ عدد رسید و در این قالب، ۳۰۰۰ نفر از هشت تا یازدهم خردادماه در نمایشگاه عصر امید دانشگاه آزاد اسلامی در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) به معرفی ایده و تولیدات دانش‌بنیان خود خواهند پرداخت.

برنامه 5 ساله با هدف مطرح کردن دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان پرورش دهنده قوه عاقله و توسعه دهنده فضای انقلابی تدوین شده است

دکتر طهرانچی در ادامه با بیان اینکه سعی شده در دانشگاه آزاد اسلامی از نیروهای جوان انقلاب استفاده شود، گفت: از ۲ سال پیش در تلاش بودیم تا برنامه ۵ ساله دانشگاه آماده شود، این برنامه در در ۳ محور و ۱۰ بسته کاری تدوین شد. هدف ما این بود که بتوانیم در راستای مطالبات رهبری، دانشگاه آزاد اسلامی را به عنوان پرورش دهنده قوه عاقله و توسعه دهنده فضای انقلابی مطرح کنیم، این نکته، یک محور برنامه ما بود. وی با بیان اینکه ارتقای کیفیت و کارآمدی دوره های تحصیلی و ارتقای تربیت اخلاقی فرهنگی و هویتی از بسته های کاری برنامه 5 ساله است، گفت: یکی دیگر از بسته های کاری این برنامه این است که دانشگاه باید سرآمد و پاسخگو باشد و مرجعیت علمی و پاسخگویی به جامعه داشته باشد. ارتقای پاسخگویی و قابلیت حل مسأله توسعه فناوری، نوآوری و کارآفرینی ارتقای جایگاه بین المللی و الهام بخشی پیشرفت علمی مرجعیت ساز و تمدن آفرین نیز در بسته های کاری مطرح شده است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا