زنجان- سردبیر

فرصت‌های شغلی جدید در انتظار مددجویان زنجانی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: در سال «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» تلاش داریم با ایجاد فرصت‌های شغلی جدید در راستای توانمندسازی حداکثری مددجویان تحت پوشش گام برداریم.

به گزارش پایگاه خبری بازار کار، روح‌الله صالحی در جمع خبرنگاران، با تاکید بر ضرورت توجه جدی به توانمندسازی مددجویان کمیته امداد، تصریح کرد: توانمندسازی مددجویان با تکیه بر سر اصل ایجاد اشتغال و درآمد پایدار، تامین مسکن مقاوم و مناسب، ارتقاء خدمات فکری و فرهنگی به همراه خدمت صادقانه و تلاش برای تکریم نیازمندان با رویکرد ارتقا رضایت‌مندی جامعه هدف از سیاست‌ها و برنامه‌های اصلی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان است.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های این نهاد الهی و انقلابی در کنار توان‌افزایی توجه ویژه به توانمندسازی جامعه هدف تحت پوشش است، تصریح کرد: تلاش می‌کنیم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» نام‌گذاری شده است با ایجاد فرصت‌های شغلی جدید در راستای توانمندسازی حداکثری مددجویان تحت پوشش گام برداریم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان با بیان اینکه مردم پایتخت شور وشعور حسینی و دیار کریمان استان زنجان سهم بزرگی در فعالیت‌های خیرخواهانه و کمک به نیازمندان دارند، گفت: نیکوکاری و فرهنگ کار خیر و احسان با روحیه مردم استان کاملاً عجین بوده و این ویژگی مهم یکی از جلوه‌های اخلاق حسنه اجتماعی مردم نیکوکار استان است.

این ‌مسئول افزود: به همت مردم نیک‌اندیش و نیکوکار استان سرانه ایتام و محسنین بالاتر از میانگین کشوری بوده که نشان از شکل‌گیری صحیح جریان خیر و احسان و جاری بودن فرهنگ علوی، فاطمی و حسینی در خدمت‌رسانی به ولی‌نعمتان در این استان است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا