پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشدهفارسفارس- سردبیر

برگزاری رویداد معرفی فرصت‌های شغلی فناور و دانش‌بنیان در شیراز

رویداد معرفی فرصت‌های شغلی شرکت‌های دانش بنیان و فناور با طرح دستیار فناور به میزبانی کمیته امداد فارس همزمان با رویداد ملی ملاصدرا برگزار شد.


مدیرکل کمیته امداد فارس در رویداد معرفی فرصت‌های شغلی شرکت‌های دانش بنیان گفت: نهاد مقدس کمیته امداد در عرصه خدمت رسانی به جامعه اسلامی با توجه به هدایت های مقام معظم رهبری و مطالبات نخبگان، از سنوات گذشته به سمت توانمندسازی جامعه هدف خود در زمینه های مختلف گام برداشته است.
به نقل از کمیته امداد فارس، مرتضی موصلی ادامه داد: جامعه هدف ما تنها مددجویان و خانواده‌های امداد نبوده است. پیش تر کمیته امداد به ۵ دهک پایین درآمدی جامعه می‌توانست در زمینه ایجاد اشتغال خدمت رسانی کند که از امسال و طبق مصوب شورای عالی، می‌تواند به ۷ دهک پایین درآمدی در این زمینه خدمت رسانی کرده و تسهیلات ارائه دهد.
مدیرکل کمیته امداد فارس خاطرنشان کرد: کمیته امداد توانسته ورود خوبی را به زمینه مشاغل دانش بنیان در حمایت از ایده‌های نوین داشته باشد. ما بر این باوریم که در خانواده امداد، استعدادهای بی نظیری وجود دارد. ممکن است که خانواده‌های معزز تحت حمایت این نهاد از لحاظ اقتصادی مشکل داشته باشند اما با تلاش و همت توانستند به درجات بالایی برسند.
به گفته موصلی، رویداد دستیار فناور همزمان با رویداد ملی ملاصدرا برگزار شده که این اتفاق را به فال نیک گرفته و تلاش میپکنیم از تجربیات شرکتوهای دانش بنیان نهایت استفاده را ببریم.
موصلی گفت: بسیار خرسندیم که توانستیم در توسعه فرهنگ کار و تلاش و کارهای فناورانه، سهم و نقشی داشته باشیم.
مدیرکل کمیته امداد فارس عنوان کرد: امروز در این رویداد بیش از ۱۵۰ دانشجو شرکت کردند و بنا به استعداد و علاقه خود به شرکت‌های دانش بنیان با ۱۲۰ عنوان شغلی از طرف ۶۰ شرکت دانش بنیان برای دوره کارورزی معرفی می‌شوند.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا