اجتماعیاخبار استخدامدسته‌بندی نشدههمدان

استاندار همدان تأکید کرد: مقدمات جذب کادر بهداشت و درمانی که در ایام شیوع کرونا خدمت‌ کردند، فراهم شود

استاندار همدان گفت: دانشگاه علوم پزشکی همدان، مقدمات جذب کادر بهداشت و درمان را که در ایام شیوع کرونا خدمت‌ کردند، فراهم کند و نیروهایی که در مدت شیوع ویروس کرونا به عنوان کادر بهداشت و درمان همراه بوده‌اند، نباید در دوران پساکرونا، احساس ناامنی شغلی داشته باشند.

به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا استان همدان، علیرضا قاسمی‌فرزاد خردادماه در این کمیته، اظهار کرد: ا همکاری مجموعه مدیریتی استان و تلاش کادر بهداشت و درمان، وضعیت شیوع بیماری کرونا در استان تحت کنترل قرار دارد و در هفته گذشته، یک‌ نفر از هم‌استانی‌هایمان به علت ابتلا با کرونا جان خود را از دست داده است.
قاسمی‌فرزاد تصریح کرد: مردم استان در زدن ماسک، تکمیل و تزریق دُزهای مختلف واکسن کرونا را جدی بگیرند و زمینه تزریق واکسن کرونا برای افراد ۵ تا ۱۱ سال و دُز چهارم برای افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای فراهم شود.
وی ادامه داد: اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان با همکاری اتاق اصناف و قرارگاه زیستی ستاد استانی مدیریت کرونا، نسبت به نظارت‌ بر دریافت کارت دیجیتال واکسیناسیون کرونا از واحدهای زیرمجموع اقدام کنند.
استاندار همدان تأکید کرد: نیروهایی که در مدت شیوع ویروس کرونا به عنوان کادر بهداشت و درمان همراه بوده‌اند، نباید در دوران پساکرونا، احساس ناامنی شغلی کنند و دانشگاه علوم پزشکی مقدمات جذب کادر بهداشت و درمان را که در ایام شیوع کرونا خدمت‌ کردند، فراهم کند.
قاسمی‌فرزاد با اشاره به نصب تهویه در مدارس استان، مطرح کرد: با همکاری خیرین مدرسه‌ساز، هزار دستگاه تهویه در مدارس مناطق محروم و کم‌برخوردار استان، نصب و راه‌اندازی شد و تکمیل مدارس و تجهیز آن‌ها به تهویه مناسب، در دستور کار آموزش و پرورش قرار گیرد.
وی با بیان اینکه وضعیت رنگ‌بندی کرونایی شهرستان‌های اسدآباد، بهار، رزن، درگزین و ملایر آبی و سایر شهرهای استان زرد است، خاطرنشان کرد: طبق مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا، کلیه محدودیت‌های منطبق با وضعیت رنگ‌بندی‌ها در شهرستان‌های با وضعیت زرد، اعمال شود بنابراین اماکن عمومی، ورزشی، فرهنگی و مذهبی در شهرستان‌های با وضعیت زرد کرونایی با ۷۰ درصد ظرفیت مجاز به فعالیت هستند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا