اجتماعیپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

رئیس فراکسیون توسعه متوازن: احیای کارخانه‌ها به افزایش تولید و ایجاد اشتغال کمک می کند

رئیس فراکسیون توسعه متوازن و رئیس کمیته آمار، آمایش و برنامه‌ریزی در مجلس شورای اسلامی گفت: احیا و احداث کارخانه ها با افزایش سرمایه‌گذاری منجر به ایجاد اشتغال و افزایش تولید می شود.

 

به گزارش بازارکار،  محمد خدابخشی روز پنجشنبه در همایش سراسری مدیران و کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر اظهار داشت: صندوق های بازنشستگی با جذب سرمایه گذاری می توانند سهام کارخانه ها و شرکت ها را واگذار کنند.

رئیس فراکسیون توسعه ی متوازن ادامه داد: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، وضعیت بسیار خوبی در حال حاضر در بین صندوق های بازنشستگی دارد ضمن اینکه باید در شرایط تحریم تلاش کنیم برای پایداری و ارتقای نسبت‌های پشتیبانی و پایداری صندوق برنامه ریزی درستی داشته باشیم.

وی با اشاره به محرومیت زدایی در برنامه هفتم توسعه گفت: تلاش می کنیم همانند برنامه توسعه ششم در زمینه توازن منطقه ای اعتبار لازم برای توسعه مناطق کم برخوردار و توجه به روستائیان و عشایر را پیگیری کنیم.

خدابخشی عنوان کرد: در حال برنامه ریزی هستیم تا در برنامه پنج ساله با انسجام، یکپارچگی و هماهنگی اثربخشی بهتری در راستای تحقق اهداف داشته باشیم ضمن اینکه اقدامات ارزنده‌ای از سوی نهادهای مختلف انجام شده ولی چون هماهنگ و برنامه ریزی درستی نبوده اثربخشی چندانی در محرومیت زدایی نداشته است.

گرامیداشت تاسیس صندوق بیمه روستایی

در ادامه این همایش، سردار جواد عظیمی‌فر معاون مهندسی رزمی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با گرامیداشت هجدهمین سالگرد تأسیس صندوق بیمه روستایی و سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: خرمشهر یک مقدمه و یک مورخ دارد و امام خمینی(ره) فرمان پایان حصر دادند اما با شیطنت منافقان جنگ به دیگر مناطق کشور کشیده شد.

معاون مهندسی رزمی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، افزود: تکلیف و دین خودم را در پاسخ به فرمان امام خمینی (ره) و به نمایندگی از روستائیان و عشایر در عملیات‌های فتح خرمشهر به عنوان فتح الفتوح انجام دادم و این تبعیت از فرمان امام (ره) بوده است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا