اقتصادی و بازار سرمایهپیشنهاد سردبیرتسهیلاتدسته‌بندی نشده

رشد 14 درصدی صدور پروانه و کاهش واحدهای راکد در شهرک‌های صنعتی/ به دنبال توازن سرمایه گذاری در کشور هستیم

معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهاى صنعتى ایران با اشاره به رشد تولید در شهرک های صنعتی کشور گفت: ۱۴درصد رشد صدور پروانه بهره‌برداری و کاهش واحدهای راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور موید این امر است.

 

به گزارش بازارکار از روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌هاى صنعتى ایران، علی رسولیان در سفر یکروزه به آذربایجان شرقی و حضور در شهرستان میانه با اعلام این مطلب، افزود: باید زنجیره های تولید را تکمیل کنیم تا شاهد ارتقاء شاخص‌های رفاهی در منطقه و اشتغال پایدار باشیم.
وی، اضافه کرد: واحدهای راکد شهرستان میانه جزء به جزء در این جلسه بررسی و واحدهای کوچک برای تامین مالی به بانک جهت دریافت تسهیلات معرفی می‌شوند و با کمک مسولان، دادستانی و فرمانداری و نمایندگان مردم میانه در مجلس این کار عملی خواهد شد.
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهاى صنعتى ایران با بیان اینکه به دنبال توازن سرمایه گذاری در کشور هستیم، ادامه داد: به دنبال توسعه صنایع در مناطق محروم هستیم تا با تهیه زیر ساخت‌های اولیه شاهد توازن سرمایه گذاری در کشور باشیم.
معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهاى صنعتى ایران، روز شنبه با حضور در شرکت فولاد آذربایجان در نشست بررسى مسائل و مشکلات شهرک‌ها و نواحى صنعتى شهرستان میانه شرکت کرد.
مهدی اسماعیلی و سید مرتضی حسینی نماینده‌های مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان به همراه جمعی از فعالان اقتصادی در این نشست حضور داشتند.
سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شرکت‌های استانی تابعه آن اکنون با دارا بودن 851 شهرک و ناحیه صنعتی و 6 منطقه ویژه اقتصادی درحال بهره‌برداری، 86 شهرک و ناحیه صنعتی تخصصی، 7 شهرک فناوری، 40 مرکز خدمات فناوری و کسب و کار، ۲مجتمع فناوری اطلاعات و خدمات نرم‌ افزاری، 100 هزار و 564 قرارداد منعقده و بهره‌برداری از 50 هزار و 373 واحد صنعتی و چهار هزار و 260 واحد کارگاهی تکمیل شده، زمینه اشتغال مستقیم یک میلیون و 12 هزار و 493 نفر را در سراسر کشور فراهم کرده است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا