پارک های علم و فناوریپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشدهشرکتهای دانش بنیان

معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان: اجرای طرح بورسیه صنعتی سبب ارتقای مهارت‌های عملی دانشجویان می‌شود

معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان گفت: طرح بورسیه صنعتی، طرحی بسیار ارزشمند و راه گشاست؛ چراکه سبب مهارت‌آموزی عملی دانشجویان مستعدبرتر در واحدهای اقتصادی می‌شود.

به گزارش بازارکار به نقل از ایسنا، میثم شهبازی ضمن تشریح سیاست‌های بنیاد ملی نخبگان در سال جاری اظهار کرد: مهمترین محورها در بنیاد، موضوع معیشت، اثرگذاری و بهره‌مندی از ظرفیت نخبگان برای حل مسائل کشور است.
وی درباره طرح بورسیه صنعتی دانشجویان گفت: این طرح بسیار ارزشمند و راهگشاست و سبب می‌شود دانشجویان مستعدبرتر مقارن با تحصیل، در واحد اقتصادی نیز مهارت‌های عملی را فرا گیرند.
معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان افزود: در ابتدای راه اجرای این طرح هستیم و به مرور ایرادات آن نیز مرتفع خواهد شد و معاونت توسعه و مدیریت منابع بنیاد نیز در این راه همراه و همگام است و امیدواریم نتایج آن به ثمر بنشیند و برای جامعه مفید باشد.
وی اشتغال نخبگان را یکی از سیاست‌ها و اهداف مهم بنیاد دانست و افزود: اشتغال نخبگان در چند محور مختلف پیگیری می‌شود که یکی از آنها جذب در دستگاه‌های اجرایی است.
معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان با اشاره به اینکه برای جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی مصوبه هیئت دولت صادر شده است، گفت: در تعامل با سازمان امور اداری و استخدامی، عملیات استخدام نخبگان در دستگاه‌های اجرایی آغاز شده و فرایند جذب در حال اجرا است.
به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، وی اضافه کرد: تشکیل هسته‌های حل مسئله استاد محور و دانشجو محور برای حل مسائل استانی و ملی و تشکیل هسته‌های اندیشه‌ورز در دستگاه اجرایی از دیگر برنامه‌های بنیاد ملی نخبگان است.
انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا