پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشدهمازندرانمازندران- سردبیر

فرماندار ساری مطرح کرد؛ معرفی ۲۳۰۰ پروژه اشتغال برای دریافت تسهیلات در ساری

فرماندار ساری گفت: دو هزار و ۳۸۳ پروژه و طرح اشتغال در شهرستان به بانک های عامل برای پرداخت تسهیلات معرفی شدند.

به گزارش بازارکار به نقل از خبرنگار مهر، محمدعلی نوبخت در جلسه شورای اشتغال افزود: ایجاد بستر امنیت کارآفرینی، سرمایه‌گذاری، حمایت و تسهیل‌گری در امر تولید و ساده‌سازی دسترسی به مجوزهای اشتغال زایی در دستور کار قرار دارد.
مقام عالی دولت در ادامه با بیان اینکه با بازرسی و راستی آزمایی دقیق، تحقق تعهدات مصوبات گروه کاری اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ساری انجام گرفته است، افزود: میزان سهمیه درنظر گرفته شده برای ایجاد اشتغال در شهرستان ساری در سال گذشته ۹ هزار و ۳۶۸ فرصت شغلی بوده است و تاکنون ۱۰ هزار و ۸۳۰ شغل جدید در سامانه رصد به ثبت رسیده است.
فرماندار مرکز مازندران با اشاره به اینکه تعهد ثبت اشتغال در مرکز استان در سال جاری برای هفت هزار و ۸۵۲ نفر و ۲۸ دستگاه اجرایی است گفت: دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل با همدلی، همراهی و همکاری در جهت توسعه، تعالی و پیشرفت همه جانبه شهرستان ساری گام برمی دارند و با عزم همه جانبه دستگاه‌های اجرایی و با رویکرد جهادی در عمل به وعده‌ها و حل مسائل در این حوزه گام‌های خوبی برداشته‌ایم.
نوبخت در ادامه ضمن تقدیر از عملکرد و همراهی بانک‌های عامل گفت: از مجموع دو هزار و ۶۶۲ طرح معرفی شده به بانک‌ها تاکنون به دو هزار و ۳۸۳ طرح اعتبار اختصاص داده شد و دیگر طرح‌ها نیز در نوبت قرار دارند که این موضوع موجب گسترش فرصت‌های شغلی و بهبود کیفیت سرمایه انسانی و در نهایت رونق اشتغال پایدار و امیدآفرینی در جامعه خواهد شد.
فرماندار شهرستان ساری در پایان خطر نشان کرد: توسعه بنگاه‌های کوچک و زود بازده اشتغالزایی و سرمایه‌گذاری شهرستان ساری در راستای حمایت از طرح‌های اشتغال‌آفرین در دستور کار قراردارد و مصوبات آن به طور جدی در حال پیگیری است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا