آموزش و مهارتپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

وزیر کار از مرکز آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای شهرستان پیشوا بازدید کرد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از ورود به شهرستان پیشوا از مرکز شماره ۱۰ آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای شهید علی قمی شهرستان پیشوا بازدید کرد.

به گزارش بازارکار از روابط‌عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، عصر امروز، چهارشنبه ۱۰ خردادماه، «سیدصولت مرتضوی» به همراه جمعی از مدیران ارشد این وزارتخانه وارد شهرستان پیشوا شد.
در جریان بازدید وزیر کار از مرکز آموزش شماره ۱۰ فنی‌وحرفه‌ای شهید علی قمی شهرستان پیشوا، گزارشی از عملکرد مرکز و نحوه اجرای آموزش توسط مربیان ارائه و در ادامه ضمن حضور در کارگاه‌ها‌، چالش‌ها و راهکارها توسط مسئولین مرکز اعلام شد و مرتضوی نیز بر توسعه مهارت‌آموزی در سراسر کشور تأکید کرد.
«ابراهیم تاجیک‌نوری» فرماندار پیشوا، «حسین نوش‌آبادی» نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین «روح‌الله باقری» امام‌جمعه شهرستان پیشوا و جمعی از مدیران استانی و مسئولین محلی وزیر کار را در سفر به شهرستان پیشوا همراهی می‌کنند.
حضور و سخنرانی در مراسم بزرگداشت شصتمین سالگرد قیام ۱۵ خردادماه،‌ بازدید از ایستگاه راه‌آهن و قطار شهری و درمانگاه تخصصی تأمین اجتماعی شهدای پیشوا از جمله برنامه‌های سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به این شهرستان است.
اساس و پایه اقتصاد کشور «کار و کارگر» است
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اساس و پایه اقتصاد کشور را کار و کارگر دانست و گفت: کارگران و کارفرمایان، مظهر شکوه و پایداری نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.
اساس و پایه اقتصاد کشور «کار و کارگر» است
 «سیدصولت مرتضوی» همچنین در آیین تقدیر از کارگران و کارفرمایان نمونه شهرستان پاکدشت اظهار کرد: از تمام تلاش‌های جامعه کار و‌ تولید در شرایط جنگ اقتصادی تشکر می‌کنم.

وی از شهرستان پاکدشت به‌عنوان قطب کارآفرینی استان تهران یاد کرد و افزود: حسب ارائه گزارش فرماندار و نماینده محترم مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، وضعیت اشتغال در شهرستان پاکدشت در حد مطلوبی است و باید این روند مثبت حفظ شود.
مرتضوی اظهار داشت: پیگیری روند اجرای پروژه‌های مرتبط با حوزه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دیدار با مردم شهرستان از اهم اهداف این سفر بود.
وی افزود: در بازدید از مجموعه ورزشی کارگران دستورات لازم برای حل مشکلات و تأمین اعتبار تکمیل پروژه صادر شد.
.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به برنامه‌ریزی‌ها برای فعال‌سازی درمانگاه تأمین اجتماعی، افزود: در آینده نیز پروژه‌هایی برای گسترش رفاه اجتماعی در منطقه عملیاتی می‌شود.
وی گفت: با تجهیز مراکز درمانی به پزشکان متخصص، نیازهای درمانی شهرستان در آینده بهبود پیدا می‌کند.
مرتضوی از هدف‌گذاری رشد ۸ درصدی اقتصادی در دولت مردمی سیزدهم خبر داد و گفت: در دو سال گذشته شاهد رشد اقتصادی ۳ درصدی در کشور بوده‌ایم.
در این نشست همچنین نمایندگان کارگران و‌ کارفرمایان این شهرستان به بیان دغدغه‌ها و پیشنهادات خود پرداختند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان از کارگران و کارفرمایان نمونه شهرستان پاکدشت تقدیر کرد.
مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا