اخبار استخدامپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

همزمان با سراسر کشور: برگزاری دهمین دوره آزمون استخدامی در بوشهر‌

دهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای استخدام در ۸ دستگاه، صبح جمعه هم‌زمان با سراسر کشور در بوشهر با شرکت هزار و ۶۷۷ داوطلب برگزار شد.

 

به‌گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر؛ رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر هنگام برگزاری دهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در بوشهر در دانشگاه خلیج فارس در گفتگو با خبرنگار صداوسیما با اشاره به این‌که جهاد دانشگاهی برگزارکننده این آزمون است، گفت: این آزمون در بوشهر با حضور هزار و ۶۷۷ داوطلب استان بوشهر برگزار شد که ۱۱۳ تن از کسانی که رتبه‌های برتر را به‌دست آورند، جذب ۸ دستگاه اجرایی خواهند شد.
علی احمدی‌زاده با بیان این‌که این آزمون نخستین آزمون استخدامی در سال ۱۴۰۲ است، افزود: گمرک، شیلات، جهاد کشاورزی، ثبت اسناد و املاک، راه و شهرسازی، پزشکی قانونی، امور مالیاتی و پست‌بانک هشت دستگاهی هستند که برگزیدگان این آزمون را جذب و استخدام خواهند کرد.
او با اشاره به این‌که نام نویسی این آزمون در اردیبهشت انجام شد، اضافه کرد: تا ۴۰ روز آینده سه برابر ظرفیت سهمیه استخدامی هر دستگاه، برای مصاحبه به هشت دستگاه اجرایی معرفی می‌شوند.
احمدی‌زاده گفت: آزمون قضات نیز ماه آینده با اجرای جهاد دانشگاهی برگزار خواهد شد و درخواست داریم و امیدورایم که آزمون وزارت نفت نیز در استان بوشهر برگزار شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا