پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

فراخوان جذب سرباز امریه ویژه فارغ‌التحصیلان ۱۰ رشته دانشگاهی

برای مرور مهمترین اخبار دانشگاهی طی یک هفته گذشته در حوزه آموزش و پژوهش با ما همراه باشید.

برای مرور مهمترین اخبار دانشگاهی طی یک هفته گذشته در حوزه آموزش و پژوهش با ما همراه باشید.
به گزارش بازارکار از خبرگزاری دانشجو، حوزه آموزش و پژوهش در هفته‌ای که گذشت با اخبار متنوع و فراوانی روبه رو بود که خلاصه‌ای از آن‌ها را می‌توانید در ادامه مرور کنید.

داوطلبان به صحت و امنیت آزمون سراسری اطمینان داشته باشند
عبدالرسول پورعباس رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان آزمون سراسری اطمینان داشته باشند اقدامات لازم برای صحت، امنیت کامل، رعایت حق و عدالت انجام می‌شود و با تدابیر و سخت‌گیری‌های انجام شده امنیت آزمون‌ها تضمین خواهد شد.

ارائه دستاورد‌ها و محصولات پژوهشی و فناورانه دانشگاه آزاد در ۸ محور
برپایی رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی و بازدید از دستاور‌های ارائه شده در این رویداد با هدف ایجاد و خلق فرصت‌های مشترک از طریق تعامل نزدیک، پویا و حرفه‌ای با صاحبان ایده، تولیدکنندگان محصولات فناورانه، متخصصان، فناوران، شرکت‌ها و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی برتر خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی صورت می‌گیرد.  کلیه دستاورد‌ها و محصولات پژوهشی و فناورانه این دانشگاه در ۸ محور برای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان ارائه و معرفی خواهد شد.

گزارش مختصری از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی
آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال ۱۴۰۱ با شرکت ۶۴ هزار و ۱۷۳ نفر در ۳۴ حوزه امتحانی در روز‌های پنج شنبه و جمعه ۵ و ۶ خرداد در ۴ نوبت صبح و عصر برگزار شد.

وزارت بهداشت از پایان نامه‌های محصول محور تا سقف ۱۰۰ میلیون حمایت می‌کند
یونس پناهی معاون تحقیقات و فناوری سلامت وزارت بهداشت گفت: در نظر داریم به منظور بهره گیری از توانمندی علمی و تخصصی اعضای هیات علمی و دانشجویان و تقویت زنجیره ارتباط میان دانشگاه و صنعت، از پایان نامه‌های محصول محور حمایت کند. دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت قصد دارد حمایت از پایان نامه‌های محصول محور را به شرط تایید طرح در کمیته‌های تخصصی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان در برنامه‌های حمایتی خود قرار دهد.

منابع آزمون‌های مهم دوره پزشکی برای سال ۱۴۰۲ منتشر شد
دبیرخانه شورای آموزش پزشکی عمومی منابع آزمون‌ها را در سه گروه منابع آزمون‌های جامع علوم پایه پزشکی، منابع آزمون‌های پیش کارورزی اسفندماه ۱۴۰۱ و شهریور ۱۴۰۲ و پنجاهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی و منابع آموزشی دروس شناور در آزمون‌های پیش کارورزی اسفندماه ۱۴۰۱ و شهریور ۱۴۰ منتشر کرده است.

برگزاری آزمون جامع دکتری در دانشگاه علامه به ۸ خرداد موکول شد
معاونت آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی در اطلاعیه‌ای زمان برگزاری آزمون جامع مقطع دکتری که قرار بود روز چهارشنبه ۴ خرداد برگزار شود را اعلام کرد که این آزمون به ۸ خردادماه موکول شده است.

طرح دستیار فناوری در دانشگاه علمی کاربردی اجرا می‌شود
علی صدر سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: در راستای بهبود و ارتقای توانمندی‌های شغلی و کارآفرینی دانشجویان در طول دوران تحصیل، بالا بردن ضریب اشتغال پذیری و بهبود موقعیت شغلی دانش آموختگان، کسب مهارت‌ها و توانایی‌های مورد نیاز برای ورود به بازار کار، ارتقای توان پاسخگویی دانشگاه به نیاز‌های صنعت و جامعه، همکاری دانشگاه در توسعه و تقویت منابع انسانی واحد‌های فناور، طرح دستیار فناوری با هماهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با راهبری و هدایت پارک‌های علم و فناوری و واحد‌های استانی دانشگاه، اجرا می‌شود

فراخوان دولت برای جذب فارغ‌التحصیلان ۱۰ رشته دانشگاهی در قالب سرباز
دفتر هیأت دولت برای استفاده از توان علمی جوانان فارغ‌التحصیل ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۱ دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری ۱۰ رشته دانشگاهی تحت عنوان سرباز نهادی (امریه) فراخوان صادر کرد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا