خراسان رضوی- سردبیر

️آغاز نام نویسی در هفدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر در استان خراسان رضوی

به گزارش بازارکار و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، ️محمدامین بابایی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در خصوص این جشنواره گفت: هفدهمین جشنواره تعاونی های برتر با هدف ترویج فرهنگ تعاون و کار گروهی بصورت استانی و کشوری برگزار می شود.

وی افزود:  از سوم تا بیستم خرداد و همزمان با سراسر کشور، تعاونگران استان خراسان رضوی می توانند با مراجعه به سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون، به نشانی https://taavoni.mcls.gov.ir اطلاعات کامل تعاونی خود را ثبت کنند.
وی در خصوص گرایش های جشنواره نیز گفت: گرایش های این دوره از جشنواره دامپروری، زراعت، کشاورزی، صنایع غذایی، نساجی و پوشاک، صنعتی، معدنی، تامین نیاز تولیدکنندگان، فرش دستباف، حمل و نقل دریایی، تامین نیاز مصرف کنندگان، مرزنشینان، اعتبار، مسکن، عمرانی، تامین نیاز صنوف توزیعی، صنایع دستی، اتحادیه توزیعی، اتحادیه خدماتی، اتحادیه تولیدی، خدماتی، زنان، بهداشتی و درمانی و خدمات آموزشی است.
بابایی ادامه داد: در جشنواره هفدهم تعاونی های برتر،با توجه به نامگذاری امسال از سوی رهبر انقلاب با عنوان «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین»، در حوزه های شعار سال، تعاونی های برتر انتخاب خواهند شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در پایان گفت:  مراسم تجلیل و تکریم از تعاونی های برتر استانی و ملی در هفته تعاون امسال ( ۷ تا ۱۳ شهریور) برگزار خواهد شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا