یزدیزد- سردبیر

برگزاری رویداد معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری در بخش نودوشن در راستای اشتغال‌زایی پایدار

سرپرست معاونت فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد از برگزاری رویداد معرفی فرصت های سرمایه گذاری در راستای اشتغال‌زایی پایدار در بخش نودوشن با حمایت و حضور مدیران پارک علم و فناوری یزد خبر داد.

دکتر محمدرضا حسینی بغداد آبادی افزود این برنامه با مسئولیت و مدیریت بخشداری ندوشن و حضور و همراهی برخی از سازمانهای دولتی مسئول و نهادهای مردمی و سرمایه گذاران بخش خصوصی برگزار شد.

در جریان این رویداد نمایندگانی از پارک علم و فناوری یزد اداره کار کمیته امداد امام خمینی و جهاد کشاورزی استان به تشریح خدمات و حمایت های دولتی از سرمایه گذاران بخش خصوصی پرداختند.

شرکت هایی از پارک علم و فناوری یزد نیز برخی از طرح های دارای توجیه فنی و اقتصادی را که بر اساس مطالعات قبلی تدوین و انتخاب شده بود به عنوان فرصت های برای سرمایه گذاری در این بخش ارائه کردند.

دکتر حسینی با اشاره به حمایت ها انواع مساعدت‌های پارک علم و فناوری یزد برای شکل گیری و توسعه شرکت های نوآور فناور و دانش بنیان در سراسر استان یزد از فعالیتهای بخشداری ندوشن در جهت حمایت از توسعه فعالیت های دانش بنیان در این منطقه تاریخی فرهنگی و نخبه پرور تقدیر کرد.

معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد با اشاره به پیگیری بخش خصوصی فعال در منطقه برای راه اندازی خانه خلاق از حمایت پارک علم و فناوری از شرکتهای مستقر در این ساختار خبر داد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا