یزدیزد- سردبیر

استخدام 150 نفر، فارغ التحصیلان دانشگاهی هدف استخدامی شرکت پیشگامان آرمان در یزد

شرکت پردازش الکترونیک پیشگامان آرمان در شهر یزد بیش از ۱۵۰ نیروی در جستحوی کار را از میان دانشجویان و فارغ التحصیل دانشگاهی جهت پشتیبانی از مشتریان خود بکار می‌گیرد.

نوشین خطیب؛ مدیرعامل شرکت پردازش الکترونیک پیشگامان آرمان در این راستا بیان کرد: ما در شهر یزد بیش از ۱۵۰ نیروی پشتیبانی از مشتریان (کال سنتر) تا پایان سال استخدام خواهیم کرد. این موقعیت شغلی برای همه افرادی که علاقمند به حل مشکلات و کمک به کاربران دیوار هستند مناسب است و کار به صورت نیمه دورکاری (یک روز در هفته حضوری و باقی دور کار) انجام می شود و کلیه تجهیزات توسط شرکت تهیه و تحویل داده می شود.

همچنین تمامی افرادی که کمتر از ۳۵ سال سن دارند، در شهر یزد ساکن اند و مدرک تحصیلی لیسانس به بالا دارند میتوانند همکار ما باشند ( شرایط استخدام دانشجو نیز فراهم هست) و برای انجام این کار نیازی به سابقه مرتبط نیست.

علاقه‌مندان می‌توانند رزومه خود را به شماره واتساپ ۰۹۰۲۴۷۲۴۴۶۴ یا ایمیل callcenter@pishgamanarman.ir ارسال کنند. همچنین وبسایت Pishgamanarman.ir و صفحه‌های شرکت در سایت های معتبر کاریابی هم محلی برای ثبت نام و ارسال رزومه است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا