آموزش عالیآموزش های مهارتی و تخصصیخراسان جنوبیدسته‌بندی نشدهفرهنگی و اجتماعی

ثبت نام دوره‌های آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی آغاز می‌شود

معاون آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی بیان کرد: ثبت‌نام دوره‌های آموزشی جهاددانشگاهی در ترم تابستان از ۱۰ خردادماه آغاز و تا یکم تیرماه ادامه دارد.

مجتبی ابراهیمی اظهار کرد: ثبت نام ترم تابستان تا یکم تیرماه ادامه دارد؛ آموزش‌های عمومی و تخصصی جهاددانشگاهی در قالب گروه‌های آموزشی زبان‌های خارجی(انگلیسی، فرانسه، ترکی ، آلمانی، عربی و روسی )، فنی مهندسی، علوم انسانی، کامپیوتر، علوم پزشکی و فرهنگ هنر برای مقاطع سنی مختلف ارائه می‌شود.
وی گفت؛ دوره‌های آموزشی عمومی و تخصصی در سه مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت شماره یک، کالج زبان‌های خارجی جهاددانشگاهی و جهاددانشگاهی مرکز قائنات برگزار می‌شود.
وی با اشاره به فرارسیدن فصل تابستان و اهمیت غنی‎‎ سازی اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان، اظهار کرد: علاوه بر آموزش های متنوع عمومی و تخصصی جهاددانشگاهی، بسته ‎های آموزشی ویژه کودکان و نوجوانان تعریف شده که در قالب آن‌ها علاوه بر طراحی دوره‌های ‎ مختلف و جذاب، سعی شده تا با زمان ‎‎ بندی مناسب کلاس ‎‎‌ها، نگرانی خانواده ‎ها به ویژه والدین شاغل مرتفع شود.
معاون آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی با اشاره به ارائه آموزش‌های مهارت محور در حوزه اشتغال و کارآفرینی برای جذب افراد در بازار کار، تصریح کرد: در مرکز مشاوره و کارآفرینی گیاهان دارویی و توسعه مشاغل خانگی نیز آماده ارائه مشاوره‌های لازم برای افرادی که به دنبال راه اندازی کسب و کار مرتبط بوده، هستیم.
وی بیان کرد: ثبت نام در ترم تابستان از ۱۰ خردادماه با مراجعه حضوری به مراکز یا از طریق سایتwww.jdrooyesh.ir آغاز و شروع دوره‌ها از ۱۰ تیرماه خواهد بود؛ لذا افرادی که در باز زمانی ۱۰ تا ۲۰ خرداد ماه ثبت نام کنند از ۱۰ درصد تخفیف دوره‌های آموزشی برخوردار می‌شوند.
ابراهیمی یادآور شد: علاقه مندان می‎‌توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به جهاددانشگاهی واقع در خیابان پاسداران، میدان قدس مراجعه و یا با شماره های ۳۲۲۱۹۰۰۱ و ۳۲۲۱۹۰۲۱ تماس حاصل کنند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا