اقتصادی و بازار سرمایهایلامدسته‌بندی نشدهکارخانه های نوآوری

معاون اقتصادی استاندار ایلام: تداوم حرکت چرخ تولید، لازمه رونق اشتغال است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: نباید اجازه داد چرخ تولید بخوابد باید برای تثبیت اشتغال و توسعه آن چرخ های تولید به حرکت خود ادامه دهد.

به گزارش بازار کار، شهریار عباسی در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت: حمایت از تولید و تسهیل امور آن وظیفه همه ماست.
وی افزود: مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید قانونی و لازم الاجرا هستند و باید دستگاه ها از آن تمکین کنند.
معاون استاندار ایلام تاکید کرد: تمام تلاش ما این است گره را از پیش پای تولید برداشته و راهی پیدا کنیم تا بتوانیم با رعایت قوانین بالادستی اجازه ندهیم تولید در استان به رکود بیانجامد.
عباسی یادآور شد: شهرک صنعتی، بانک ها و دستگاه های تخصصی باید قبل از صدور جواز تاسیس و فعالیت یک واحد با در نظر گرفتن همه جوانب مشکلات را برای مجری ارزیابی کنند تا در مسیر تولید سرمایه گذار دچار مشکل نشود.
وی اضافه کرد: برخی از فعالیت های اقتصادی از جمله ساخت مسکن پیشران توسعه و نقش مهمی در ایجاد اشتغال دارد، به همین دلیل باید برای سرمایه گذارانی که در این مسیر فعالیت می کنند، همکاری لازم اعمال شود.
وی ابراز امیدواری کرد با بررسی دقیق زوایای طرح های دارای مشکل بتوان آنها را بر مدار تولید بازگرداند.
به گزارش خبرنگار بازار کار، در این نشست مسایل و مشکلات هشت طرح تولیدی خدماتی و کشاورزی بررسی و تصمیاتی در راستای رفع مشکلات آنها مصوب شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا