آموزش عالیآموزش و مهارتدسته‌بندی نشده

فراخوان انتخاب شعار دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی ­کاربردی با هدف تداعی­ شنیداری رسالت‌ و ماموریت‌های محوله در حوزه اشتغال مولد و توسعه فرهنگ مهارت­ آموزی، در نظر دارد شعار خود را هم‌­راستا با عناصر هویت بصری طراحی نماید.

به گزارش بازارکار،دانشگاه علمی کاربردی از کلیه دانشجویان، مدرسان، همکاران این دانشگاه در سراسر کشور و عموم علاقمندان دعوت کرده است تا در انتخاب برترین شعار برای معرفی اهداف دانشگاه مشارکت نمایند.
در ارسال شعارهای پیشنهادی ضمن توجه به ویژگی‌های عمومی شامل اختصار، شیوایی و آهنگینی، به یاد ماندن و قابلیت انتقال آسان به عموم مخاطبان؛ ملاحظاتی از جمله تناسب با رسالت­ دانشگاه جامع علمی­ کاربردی، انحصاری بودن ، متفاوت بودن با شعار سایر دانشگاههای داخلی و خارجی و حفظ محتوا در زمان ترجمه برای محیط­ های بین­ المللی ، حائز اهمیت است.
علاقمندان برای ارائه پیشنهاد و مشارکت در این فراخوان می‌توانند تا تاریخ ۱۸ خردادماه سالجاری مطابق اطلاعات درخواستی در لینک ذیل ، نسبت به ارسال پیشنهادات اقدام نمایند.
بنا بر اعلام دانشگاه علمی کاربردی، شعار پیشنهادی حداکثر دارای ۸ کلمه بوده و هر فرد شرکت‌کننده می‌تواند تا ۳ شعار را پیشنهاد نماید. به ۳ شعار برگزیده ، هدایایی ویژه، اعطا می شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا