آموزش عالیدسته‌بندی نشدهفرهنگی و اجتماعی

گرامیداشت چهلمین سال فارغ‌التحصیلی شریفی‌ها برگزار می‌شود

بزرگداشت چهلمین سال فارغ‌التحصیلی دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف به‌ منظور تقویت رابطه دوره‌های مختلف و نقش دانش‌آموختگان این دانشگاه در توسعه صنعتی کشور، ۲۷ خرداد ماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

به گزارش بازار کار، این گردهمایی که همراه با بزرگداشت چهلمین سال فارغ‌التحصیلی دانش‌آموختگان دوره دهم (ورودی سال ۱۳۵۴) دانشگاه صنعتی شریف است، 27 خرداد ماه سال جاری با حضور بیش از هزار و پانصد نفر از فارغ‌التحصیلان این دانشگاه برگزار خواهد شد.
انجمن فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف هر ساله به منظور تقویت ارتباط فارغ‌التحصیلان، گردهمایی سالانه فارغ‌التحصیلان این دانشگاه را به میزبانی دانش‌آموختگان چهل سال قبل برگزار می‌کند.
این انجمن از سال ۱۳۸۹ هر ساله، جشنی به مناسبت چهلمین سالگشت فارغ‌التحصیلی دانش‌آموختگان هر دوره دانشگاه به میزبانی آنها و با مشارکت تمام فارغ‌التحصیلان برپا می‌کند. در سال ۱۳۸۹ و به میزبانی دوره اولی‌ها (ورودی‌های ۱۳۴۵)، دانشگاه صنعتی شریف شاهد نخستین گردهمایی بود و تا به امروز با برگزاری موفق ۹ دوره از این رویداد، دانشگاه در مجموع میزبان بیش از ده هزار نفر از دانش‌آموختگان و خانواده‌های آنها بوده است.
تقویت رابطه فارغ‌التحصیلان دوره‌های مختلف با سایر فارغ‌التحصیلان و انجمن فارغ‌التحصیلان و تقویت احساس تعلق به دانشگاه از دستاوردهای برگزاری این جشن‌ها می‌باشد. همچنین تشریح اثر و نقش دانش‌آموختگان دانشگاه در توسعه صنعتی کشور هدف دیگر برگزاری این رویداد عنوان شده است.
در حاشیه این رویداد کتابی حاوی مشخصات و اطلاعات دانش آموختگان هر دوره منتشر شده و دستاوردهای آنها در توسعه صنعتی کشور و پیشبرد علم و فناوری در ایران و جهان به آگاهی جامعه دانشگاهی کشور و به‌ویژه دانشجویان می‌رسد.
با اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف ، برنامه‌ریزی و تدارکات کامل دهمین گردهمایی فارغ‌التحصیلان به میزبانی دانش آموختگان دوره دهم، برای ۱۳ دی‌ماه ۱۳۹۸ انجام شده بود که دقیقا روز برگزاری مراسم مصادف گردید با شهادت سردار سلیمانی و در ادامه نیز سقوط هواپیمای اوکراینی و شیوع بیماری کرونا برگزاری این مراسم را به تعویق انداخت تا در نهایت قرار بر این شد که مراسم در تاریخ ۲۷ خردادماه سال جاری در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا