اجتماعیاقتصادی و بازار سرمایهایلام- سردبیردسته‌بندی نشدهمراکز رشد

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران: ۷۸ درصد نیروهای شاغل در پروژه‌های نفت و گاز ایلام بومی هستند

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران گفت: ۷۸ درصد نیروهای شاغل در پروژه‌های نفت و گاز ایلام و پیمانکار ۱۰۰ شرکت فعال استان بومی هستند.

«مهدی حیدری» در نشست مشترک با استاندار ایلام با حضور مدیران حوزه نفت و گاز استان، اظهار کرد: ۷۸ درصد نیروهای شاغل در این پروژه ها حوزه انرژی نیروهای بومی استان هستند که این آمار نشان دهنده پتانسیل‌های بالای نیروی انسانی استان است.
وی با تاکید بر استفاده از نیروهای بومی در شرکت نفت و گاز استان گفت: در بخش خدمات به صورت ظرفیت کامل از نیروهای بومی منطقه استفاده خواهیم کرد و در بحث نیروهای تخصصی هم تلاش داریم فرآیند هایی را تعریف کنیم که در جذب نیرو شفافیت وجود داشته باشد اما اولویت ویژه ما استفاده از نیروهای بومی هر استان است.
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با بیان اینکه ما در ایلام مخازن بزرگی از نفت و گاز داریم که برای ما بسیار پر اهمیت است و پروژه های بسیاری در حال توسعه داریم،ادامه داد: در این برهه زمانی اکتشاف و تولید نفت و گاز در کشور بسیار پر اهمیت است گاز نیز یک محصول استراتژیک است و اهمیت آن محصولات برای ما پر اهمیت است ما و همکاران در این نقاط مرزی به قوت قلبی که هم از نیروهای مرزبانی و هم حمایت هایی که از مدیران بومی این مناطق دارند اقدام به اکتشاف میادین نفتی و گازی جدید می کنند.
حیدری با بیان اینکه از ۲۵۰ پیمانکار فعال در استان، ۱۰۰ پیمانکار بومی است بسیار امیدوارکننده و رضایت بخش است، شرکت نفت مناطق مرکزی اولین شرکتی است که در چارچوب پروژه ها بحث جمع آوری گازهای مشغل را در دستور کار قرار گرفته است شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است.
وی با اشاره شرکت های نفت و گاز استان ایلام خواستار ورود شرکت های دانش بنیان شد و گفت: براساس شعار امسال ما تلاش داریم این شرکت ها را وارد عرصه صنعت کنیم.
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با اشاره به ضرورت تعهدات شرکت های در قبال مسولیت های اجتماعی گفت: شرکت نفت و گاز در راستای خدمات جانبی نظیر سرویس برای پایانه مهران، ساخت واحدهای ورزشی و رفاهی و ساخت درمانگاه اهتمام جدی داشته باشد.
وی تصریح کرد:۱۶ استان تحت پوشش این شرکت در بخش توسعه ، ذخیره سازی و کشف میادین است و ایلام از نظر مرزی بسیار استراتژیک است و تلاش ما خدمت به مردم استان ایلام است و ما بازدیدهای بسیار خوبی از پروژه های نفتی استان داشتیم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا