آموزش عالیآموزش و مهارتدسته‌بندی نشدهرویدادها

دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران برگزیدگان خود را شناخت

رقابت نهایی مرحله کشوری دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران با قهرمانی تیم «شباویز» به پایان رسید.

به گزارش بازار کار، در مرحله کشوری مسابقات ملی مناظره دانشجویان در محل باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران تیم شباویز با موضع مخالف با گزاره آیا مشکلات اقتصادی کشور ناشی از مداخله نهادهای غیر اقتصادی در مسایل اقتصادی است؟ از جهاد دانشگاهی علم و صنعت با ترکیبی از دانشجویان دانشگاه‌های پیام نور رشت، علامه طباطبایی، قم و آزاد قزوین توانست با کسب ۱۸۷.۲۵ امتیاز در برابر تیم «نیک‌آئین»، با موضع موافق از دانشگاه اصفهان با کسب ۱۵۰.۷۵ امتیاز در رقابت پایانی تندیس زرین نشان خواجه نصیر طوسی را از آن خود کند.
هم‌چنین در مراسم اختتامیه از تیم «شهدای گمنام» از استان همدان به‌عنوان تیم برتر اخلاق و از «ابوالفضل باقری»، از تیم نیک‌آئین از استان اصفهان به‌عنوان سخنران برتر تقدیر شد.
در ادامه این مراسم از «صدیقه اسماعیلی‌فر» از واحد علم و صنعت، «ابراهیم کمالی»، از واحد صنعتی اصفهان و «سجاد نوری»، از واحد سیستان و بلوچستان به‌عنوان دبیران اجرایی برتر در مرحله استانی تقدیر شد.
در پایان مراسم ، با حضور مسئولان حاضر از پوستر یازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران و کتاب گزارش جامع ۱۰ دوره برگزاری مسابقات ملی مناظره دانشجویی رونمایی شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا