آموزش و مهارتاقتصادی و بازار سرمایهتهران- سردبیردسته‌بندی نشدهشرکتهای دانش بنیاننوآوری و کارآفرینی

حمایت همه جانبه مجلس از تولید و اشتغال‌زایی

 در ششمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری با رویکرد نقش مدیران اقتصادی در تولید، دانش‌بنیان و اشتغال آفرینی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی حمایت همه‌جانبه خود را در این زمینه اعلام کردند.

به گزارش بازار کار: ششمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری با هدف پیاده‌سازی فرمایشات مقام معظم رهبری بین بخش خصوصی و دولتی برگزاری پنل‌های آموزشی برگزار شد.
در این اجلاس «مصطفی نخعی» سخنگو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، «هادی قوامی» معاونت امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی، «حجت‌الاسلام میرتاجدالدینی» نماینده مجلس حضور داشتند.
اعضای مجلس شورای اسلامی حاضر در این اجلاس بر حمایت از کارآفرینان تاکید کرده و معتقدند قوانین مصوب این پارلمان در راستای حمایت از تولید و جلوگیری از واسطه‌گری بوده است.
همچنین مجلس بر راهکارهای بازگشایی بازارهای صادراتی، بهای بیشتر به تولیدکنندگان و جلوگیری از واردات در شرایط تولید داخل تاکید دارد و از سوی دیگر مجلس برای کارخانه‌هایی که مولد نیستند مالیات در نظر گرفته است که تا جای ممکن از واسطه‌گری جلوگیری کند.
همچنین در این اجلاس از ۱۷ کارگروه تعیین شده، توسط «سعید خزایی» عضو هیات علمی دانشگاه تهران و رییس کمیته علمی اجلاس مورد ارزیابی‌هایی قرار گرفتند که در نهایت ۵۰ سازمان تجلیل شدند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا