یزدیزد- سردبیر

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد: حمایت از سرمایه گذاران از جدی‌ترین رویکردهای اجرایی استان برای تقویت زیرساخت‌های توسعه‌ای است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد با بیان این که تحقق کامل برنامه توسعه استان در گرو مشارکت تمام عناصر مدیریتی، اجرایی و نظارتی است، گفت: حمایت از سرمایه گذاران از جدی‌ترین رویکردهای اجرایی استان برای تقویت زیرساخت‌های توسعه‌ای است.

سیدمسعود عظیمی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، تقویت زیرساخت‌های لازم برای توسعه همه جانبه را رویکرد جدی مدیریت ارشد استان دانست و اظهار کرد: نقش اصحاب رسانه در هموار کردن مسیر رسیدن به اهداف عالی حائز اهمیت و اجتناب ناپذیر است.

وی افزود: سند تحول استان یزد به ابتکار استاندار دولت سیزدهم در این استان نوشته و ابلاغ شده است و رسیدن به اهداف عالی آن به مشارکت تمام عناصر مدیریتی، اجرایی و نظارتی نیاز دارد.

معاون اقتصادی استاندار یزد با بیان این‌که تولید دو هزار مگاوات انرژی از خورشید طی چهار سال، از جمله برنامه‌های در دستور کار است، گفت: از این میزان ۱۸۵۰ مگاوات آن صنعتی و تولیدی و ۱۵۰ مگاوات آن انشعابی یا خانگی است.

عظیمی حمایت از ورود سرمایه‌گذارهای مختلف را یکی از جدی‌ترین رویکردهای اجرایی استان برای تقویت زیرساخت‌های توسعه‌ای دانست و بیان کرد: طبق هماهنگی‌های انجام شده سرمایه گذاران جدیدی در راه استان هستند و امیدواریم تا پایان سال اول از برنامه چهار ساله یک عدد خوب از تولید انرژی خورشیدی داشته باشیم.

وی در پاسخ به سئوال که چرا شهرستان بهاباد به عنوان پایلوت ساخت نیروگاه خورشیدی انتخاب شده است، گفت: بهاباد پایلوت نبوده و فقط به واسطه برخورداری از شرایط مطلوب به عنوان محل ساخت نیروگاه خورشیدی انتخاب شده است.

معاون اقتصادی استاندار یزد در پایان همکاری کامل با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی را اولویت اجرایی دانست و خاطرنشان کرد: تعهد می‌کنیم در اسرع وقت زمین در اختیار سرمایه گذاران قرار داده و شرایط لازم برای اتصال به شبکه سراسری را فراهم می‌سازیم و نمی‌گذاریم در ادارات برای اخذ مجوز سرگردان شوند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

پیشنهاد سردبیر
بستن
دکمه بازگشت به بالا