زنجانزنجان- سردبیر

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: حمایت و همراهی از شرکت دانش‌بنیان جزو اولویت‌ها است

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: حمایت و همراهی شرکت دانش بنیان جزو اولویت‌های سازمان است.

به گزارش پایگاه خبری بازار کار، محمدرضا انصاری در دیدار با رییس پارک و علم فن‌آوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان، گفت: پیرو منویات مقام معظم رهبری، حمایت و همراهی شرکت دانش بنیان جزو اولویت‌های سازمان قرار گرفته است.

وی تصریح‌کرد: با توجه به‌ نام‌گذاری سال ۱۴۰۱ توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال “تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین” وظیفه می‌دانیم تلاش وافری را در ایجاد تحول در بستر مهارت‌های نوظهور و به روز شدن فناوری‌ها در دستور کار قرار دهیم.

این مسئول ادامه داد: همه ما موظف به ایجاد تحول در عرصه مهارت‌های آموزشی موثر و کارآمد هستیم و ضروری است با بهره‌گیری از روش‌های نوین برای ایجاد فرصت‌های مطلوب ایجاد کنیم.

 

انصاری، معرفی مراکز  آموزشی برتر به سازمان پارک علم و فناوری استان را از برنامه‌های این اداره‌کل در سال جاری عنوان کرد.

وی در بخش دیگری با بیان اینکه در مرحله نخست ضروری است برای راه‌اندازی یک مرکز نو‌آوری در بحث مهارتی و ارتقای یکی از این مراکز به عنوان مرکز فناوری پیشرفته و نیز ایجاد کارگاه‌های جدید برای مهارت‌های نو‌ظهور در بستر ایجاد شغل‌های جدید در آینده با همه تلاش وارد صحنه شویم، گفت: برقراری ارتباط اثر بخش روسای مراکز آموزش‌های مهارتی با دانشگاه‌ها، صنایع، اتاق بازرگانی و سایر شرکای اجتماعی در راستای توسعه آموزش‌های دانش‌بنیان و نوین را مورد تأکید است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا