زنجان- سردبیر

نباید طرح‌های دانش‌بنیان در نامه‌نگاری‌های اداری گم شود

استاندار زنجان با اشاره به اینکه استان زنجان در زمینه اشتغال نسبت به استان‌های دیگر در وضعیت خوبی قرار دارد، گفت: بحث دانش بنیان ظرفیتی در کشور ایجاد کرده است که باید انرژی بیشتری در این باره گذاشته شود.

 

به گزارش پایگاه خبری بازار کار، محسن افشارچی در جلسه ساماندهی امور جوانان استان زنجان با اشاره به اینکه جوانی بزرگترین نعمت است که قابل مقابسه با هیچ دوره‌ای نیست، اظهار کرد: جوان چند ویژگی مثبت دارد از جمله اینکه قصاوت ندارد یعنی به راحتی توسط هر کسی قابلیت تسخیر دارد که نظام می‌تواند روی این ظرفیت حساب کند.

وی با اشاره به اینکه جوانان با توجه به روحیه جوانی محافظه‌کار نیستند، گفت: در حالی که اغلب مدیران ما محافظه کار هستند که در موضوع نان هم در استان خیلی از این جوانان استفاده کردیم.

افشارچی با بیان اینکه باید میدان کار، تلاش و پیشرفت توسط دولت برای مردم ایجاد شود، تصریح کرد: با توجه به پیچ و خم اقتصادی در این روزها که با آن مواجه هستیم مقداری در آینده با سختی مواجه خواهیم شد، ولی با انرژی تمام از این پیچ هم رد خواهیم شد.

وی با اشاره به اینکه در استان زنجان اشتغال را اصالتا مورد هدف قرار نداده‌ایم بلکه به تولید توجه می‌کنیم، افزود: برنامه‌ریزی‌هایی در سطح استان در این راستا انجام شده است و بخش خصوصی نیز در این زمینه ورود کرده است.

استاندار زنجان با بیان اینکه استان زنجان دانشگاه‌های مختلفی دارد که خروجی‌های متنوعی دارند، گفت: باید این خروجی‌ها را به میدان بیاوریم که خودشان مبدل باشند و باید تلاش بیشتری کنیم که طرح‌های دانش‌بنیان به هدف برسند و در نامه نگاری‌های اداری گم نشوند.

وی با اشاره به اینکه استان زنجان در زمینه اشتغال نسبت به استان های دیگر در وضعیت خوبی قرار دارد، گفت: بحث دانش بنیان ظرفیتی در کشور ایجاد کرده است که باید انرژی بیشتری در این باره گذاشته شود و نباید متولیان دولتی  نسبت به این موضوع بی‌تفاوت باشند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا