هرمزگانهرمزگان- سردبیر

اشتغالزایی و جذب توریست در هرمزگان

مدیر عامل موسسه هوایی نوبند سبز خلیج فارس گفت: ورزش های هوایی باعث اشتغالزایی و جذب توریست ورزشی در هرمزگان می شود.

به گزارش بازار کار به نقل از اشتغالزایی و جذب توریست در هرمزگان با راه اندازی ورزش های هوایی
مدیر عامل موسسه هوایی نوبند سبز خلیج فارس گفت: ورزش های هوایی باعث اشتغالزایی و جذب توریست ورزشی در هرمزگان می شود.

مصطفی رنجبر زاده ، مدیر عامل موسسه هوایی نوبند سبز خلیج فارس و عضو شبکه ملی صنعت هوایی و هوانوردی ایران، در گفت‌وگو با بازار کار هرمزگان، اظهار کرد: آرزوی پرواز را از انشاء دوران ابتدایی در سر پرورانده ام که خوشبختانه بیست سالی است در سیستم هوانوردی فعالیت دارم. از سال 82 پرواز با پاراگلایدر را شروع کردم و در سال 90 بعنوان مسئول ورزش های هوایی استان فعالیت داشتم.حدود 2700 دفعه پریده و بالاترین ارتفاع پروازم800 متر بوده است، در حال حاضر با تراک پرواز می کنم.
رنجبر زاده نام موسسه را چنین تشبیه می کند که نوبند نام زادگاهم در میناب است که بواسطه باغات و کشاورزی سرسبز و برای من به پهنای خلیج فارس است و شعار موسسه را « آسمان را تجربه کن» بیان می کند.
مدیر عامل موسسه هوایی نوبند سبز خلیج فارس تصریح کرد: شناسایی سواحل و ارتفاعات استان برای راه اندازی سایت مورد مطالعه قرار گرفت ؛سواحل استان ظرفیت های خاصی دارد که از جمله آنها ساحل گهردو شهرستان سیریک می باشد. در خصوص سایت مرکزی تصمیم بر این است که ایستگاه دائم پروازی در گهردو با نام « آشیانه پرنده »افتتاح شود و تمام تجهیزات پروازی را در آنجا مستقر کنیم ؛ شعبه هایی که در شهرهای ساحلی احداث می شود بنا به ظرفیت هر شهر از ایستگاه پروازی آن پشتیبانی می شود.

وی با اشاره به اینکه با راه اندازی سایت؛ گردشگران بین المللی به سیریک سفر می کنند در این مورد به سمتی پیش می رویم که توریست ورزشی راه اندازی کنیم ؛ وقتی گردشگر وارد شود ابتدا اسکان می خواهد و اصناف کوچک و بزرگ را درگیر می کند. چشم انداز و اولویت ما شراکت مردم و شناساندن منطقه مورد نظر به سطح کشور و دنیا است. بطور کلی ورزش های هوایی در استان به جذب توریست ورزشی کمک شایانی می کند و از طرفی باعث اشتغالزایی مردم این استان می شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا