پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

مسئولیت اصلی روسای واحدها فراهم کردن محیط بروز ایده است

رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مسئولیت اصلی روسای واحدها فراهم کردن محیط بروز ایده است

 

رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: جوانان به عنوان سرمایه‌های کشور به دنبال مدرک نیستند بلکه به دنبال آینده سازی هستند.
طهرانچی: جوانان به دنبال آینده سازی هستند/ مسئولیت اصلی روسای واحدها فراهم کردن محیط بروز ایده است

به گزارش بازارکار از خبرگزاری آنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی پیش از ظهر امروز در مراسم جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی که در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار شد اظهار کرد: رویداد عصر امید در دانشگاه آزاد اسلامی نشان داد که جوانان چه همت والایی برای تعالی کشور دارند.

وی افزود: در رویداد عصر امید چهار سوق ایده‌ها، شرکت ها، بازارها و نهادهای مالی در کنار یکدیگر قرار گرفتند. تک تک ایده ها باید پیگیری شوند تا با نهادهای مالی متصل شوند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه این سرزمین معدن سرمایه است، ادامه داد: سرمایه طبیعی و انسانی در این کشور بی‌نظیر است و ما مدیران باید پیوند دهنده این سرمایه‌ها و خادم باشیم.

دکتر طهرانچی گفت: جوانان به عنوان سرمایه‌های کشور به دنبال مدرک نیستند بلکه به دنبال آینده سازی هستند.

وی اضافه کرد: این رخداد فرصتی بود که تا دانشگاه آزاد خودش را بشناسد، اگر خودتان را شناختید مسئولیتتان دوچندان می شود. تا دیروز اگر یک مسئولیت داشتید، امروز مسئولیت دیگری دارید باید پس از کشف استعداد، ایده ها را بشناسید و بعد ایده ها را بازار برسانید. مسئولیت اصلی روسای واحدها فراهم کردن محیط بروز ایده و بعد رشد ایده و سپس ورود به عرصه واقعی است، در نهایت ایده‌ها باید دست به دست شود تا به نهاد سرمایه‌گذاری برسد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دیگر تعداد دانشجویان ملاک عملکرد دانشگاه‌ها نیست بلکه تعداد شرکت‌های بنیان ملاک است دیگر به چشم مقاله شما را نمی‌بینیم چراکه مقاله شروع کار بزرگتر است تا علم به فعلیت برسد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا